26-28.05.2006. MK Sv. I ZELINA - Sv. Ivan Zelina

Added to Calendar: 26-05-06, 27-05-06

Zelinu ne propustam mada radim u subotu dolazim u petak pa u subotu na posao pa nazad vidimo seeeeeeeeee  (y) (y) (y) :D
 
Bio sam sa Gugom ovaj vikend u Tuzli, a u petak sam - nadam se - u Zelini ! U subotu moram kod Pirata u Ngd !
 
Evo motor mi je gotov pa sam tam u subotu sigurno, a u petak se nadam da bum tam, al nije sigurno.
 
Sutra picim za ZG kod frenda i u petak smo najvjerojatnije tamo pa ako vidite crnu XT-jku sa PU tablicama nemojte se sramit pozdravit pa mozda stogod i popijemo!    :piva:
 
mislim da ako sve bude o.k. da se vidimo u sv. ivan zelini
krečem iz splita u petak oko 16-17sati :wink:
 
ak nebu kiša padala...vidimo se u subotu tamo  (y) (y)
gdje su vt tablice tam sam ja...masite  (y) :wink:
 
Ja bio jučer
Sve u svemu, meni je bilo odlično, al sam bio kratko, u 23h smo krenuli doma jer sam ja nekaj prehlađen i glava me boljela pa onaj dim od guma tam to me je ubilo.  :no:
Evo danas sam kakti na "lječenju" pa poslje opet dolazim, oko 18h.

Od ekipe s foruma vidio sam samo motor od Zlatnog (zlatni svaka čast motor fenomenalno izgleda).
 
Samo neke sličici.Pozdrav svima koje sam sreo,a i ostalima koje ne znam (y) .Bok.
 
Pasmaters said:
Pozdrav idiotu koji mi je srušio motor i napravio 500 kn štete!! :box: :cigle: :cijpadrva:

Takve stvari je za ocekivat na motosusretima,zato ih ja izbjegavam 8)
 
kolko su klinci norili na skuterima i inim čudesima, čudo je da je stradal samo tvoj motor...  8)
 
Pasmaters said:
Pozdrav idiotu koji mi je srušio motor i napravio 500 kn štete!! :box: :cigle: :cijpadrva:

tvoj post me zmislil kak su se lani neki stari bajkeri slikali, ovom kaj
je slikal celo vreme govorili odi još malo natrag (bil je pijan pa je ne znal
odzumirat kaj ih sve slikne) dok je ne motora nekšnega prehitil, al nije
nikaj spotralo, i odma ga je išel zdizat.
 
Pasmaters said:
Pozdrav idiotu koji mi je srušio motor i napravio 500 kn štete!! :box: :cigle: :cijpadrva:

Za tu lovu si se mogel vozit po grobniku!  :mrgreen:
 
Ninja said:
Takve stvari je za ocekivat na motosusretima,zato ih ja izbjegavam 8)
Samo ti? Moj motor nije posebno skup ali ja parkiram po mogucnosti tamo de nikome nebi palo na pamet parkirati a niti peske iti ga rusiti.
Ima tam kojekakvih pak i jal dela i namjerno se rade nepodopstine.To je steta.
 
Pasmaters said:
Pozdrav idiotu koji mi je srušio motor..
joške su nadam se ostale cijele  :misli:
 
evo jedno sat vremena da sam se vratija
bilo je stvarno dobro a i dobro smo se napili :wink: 8)
 
NEKID said:
joške su nadam se ostale cijele  :misli:
joške :mrgreen: su cjele! Pukla ručica kočnice, ispao osigurač nožne kočnice, malo zgreban ali sam uspio ispolirati!
Uz sve one r1,cbr-ke i slične pizdarije koje se sviđaju klincima majmun se ide vješat po mojem! Ajde u jednu ruku to je i kompliment! :mrgreen: