3. BLAGOSLOV MOTORA - BENGA MAJERJE 31.03.2007

Added to Calendar: 31-03-07

kruns said:
jel si ti bil onaj sa neregistriranom laverdom kojoj zadnji kotač ide u stranu?

Ne, ja sam onaj s neregitriranom Laverdom koji ne vjeruje da kotač ide u stranu  :mrgreen:
 
Hvala svima u ime organizatora blagoslova Ekipe s benge kaj ste dosli i druzili se s nama!
Bikerski pozdrav i vidimo se sljedece godine! (y)
 
E i da napomenem -odaziv je bio velik,izbrojano je 370 motora na samom blagoslovu!  :D
 
svaka čast ekipo s benge,žao mi je što nisam mogao doći zbog tehničkih problema,ali se nadam da se u bližoj budućnosti vidimo  (y)
 
Vukopas said:
svaka čast ekipo s benge,žao mi je što nisam mogao doći zbog tehničkih problema,ali se nadam da se u bližoj budućnosti vidimo  (y)

Nek ti bu žal, graha je bilo kolko očeš, a nama je isto žal kaj nisi došel i ti jako dobro znaš zakaj!  (y) 8)
 
(y)Pozdrav ekipi organizatora od ekipe iz Bjelovara, dečki fino ste nas sve ugostili svaka vam dala i vidimo se dogodine !
Žao mi je kaj sam bio sa skupinom totalno nezainteresiranih friških bikera pa tako nisam uspio upoznati sve a posebno ovu slatku Vž bikericu. Znate kak je kad ekipu koja je jućer kupila pile nekam odpeljaš onda se oni sam držiju svojih motora .
  :D
 
Bikerica_vz said:
Ja ipak ostajem pri svojem uvjerenju da su se Podravci splašili Zagorki.  :evil_laugh:
Kad sam ovo pročitao odmah sam se posramil jer je ispalo da ste i bilogorce splašili , a mi se se sami poplašili . Evo ak se možem izvući obecajem da se kod prvog dolaska u VŽ, javljam i castim sa cugom za iskup grijeha kaj se nismo upoznali .
 
Od ove naše bajkerice bi se svašta moglo i očekivati, čini mi se da je opasna  :spank:
 
Decki i cure i svi ostali koje "libo racku" neka se sa svojim off-om presele u PP ili Birtiju.

:nono:
 
vlucic said:
Decki i cure i svi ostali koje "libo racku" neka se sa svojim off-om presele u PP ili Birtiju.

:nono:

A jesi zločesti, baš smo se ljepo raspravljali kak je bilo u Majerju i htel sam dokazat da ona tam nije bila što ona tvrdi suprotno!  (y)

P.S. Daj samo molim te iz smeća zvadi dva odgovora od dečka z bjelovara kaj je hvalil susret.