3. BLAGOSLOV MOTORA - BENGA MAJERJE 31.03.2007

Added to Calendar: 31-03-07

kober said:
Ma ne, dapace....
Evo cak cu vam i kolace napraviti ak dodete...... :D

:slinavac: bikeeeeeeeeeerica disi? idemo?  :mrgreen: :klopa:
 
:moli: Daj Bože da nas vrijeme posluži!! Za sada je  (y) .Definitivan dogovor je pao-dolazi ekipica iz
Dubrave  :biker:. Neki su nam još na šljakici,pa čim se okupimo-na staru Zagorsku
CU  :peace:
 
figure said:
:slinavac: bikeeeeeeeeeerica disi? idemo?  :mrgreen: :klopa:

Evo me, morala sam malo zglancati motor, a žmigavac je otišel u pm. Kakvi kolači se spominju??
 
Bikerica_vz said:
Evo me, morala sam malo zglancati motor, a žmigavac je otišel u pm. Kakvi kolači se spominju??

a ti si na dijeti, ti bi samo gledala kak ja jedem  :mrgreen:

kaj treba zglancati motor?  :LOL: meni je moj bas lijepi dok je prljav... nije toliko sareni  :LOL:
 
figure said:
a ti si na dijeti, ti bi samo gledala kak ja jedem  :mrgreen:

kaj treba zglancati motor?  :LOL: meni je moj bas lijepi dok je prljav... nije toliko sareni  :LOL:

Kaj ti ne znaš da vikendom dijeta ne važi?  :jesus: A grah čeka u Majerju  :klopa: :slinavac:
 
Ekipi z Benge svaka cast. Nadam se da budete ustrajali u organizaciji blagoslova jer broj motora  koji se okrenul na Bengi danas najbolji je dokaz da su motoristi prepoznali pravu manifestaciju.  Bravo  (y)
 
Evo i mene doma, stvarno sam ugodno iznenađena brojem ljudi koji su došli. Svaka čast i vidimo se!  (y)
 
Da grah je bil jaca strana ovog skupa........ :mrgreen:
A blagoslov  poceo a jos prije zavrsio ! Taman krenuh prema crkvi kad ono svi natrag.......  :D
Al bitna je volja organizatora! 

SVAKA CAST !
 
Fakat, nisam stigel ni spušiti, a već gotovo, zadnji puta na Vinici sam dobil svetu vodu u oko  :mrgreen: pa se nisam približaval  :mrgreen:
 
U dugoročnoj prognozi najavljivali su četiri kišna dana, uključujući i danas...  :LOL: A nije palo gotovo ništa kiše, jedinu što su nas plašili s njome..  :palacdolje:

Vrijeme nas je odlično poslužilo, gemišti su bili prva liga, kvalitetno vino i velike "porcije"..  (y) Klopa je također bila ukusna, moje pohvale za organizatore ovog okupljanja!  (y)  (y)  (y)

Uskoro ću staviti i fotke, čim se hostaju na pics-site.

 
Početak okupljanja u popodnevnim satima

IMG_2758.jpg


Odlazak na mjesno groblje, sjećanje na pokojnog člana MK Barokeri

IMG_2764.jpg


IMG_2767.jpg


IMG_2769.jpg


Druženje prije kolektivnog odlaska na blagoslov

IMG_2780.jpg


IMG_2786.jpg


IMG_2788.jpg


 
Pohvale ekipi iz Benge  (y) (y)
Okupil se zavidan broj motorista, grah je bil super, i sreća da vremenska prognoza često fula........
 
Hvala bogu na dobrom vremenu, bilo je odlično kao i prošle godine, pohvala organizatorima  (y)