30.06-02.07.2006. MK BAROKER - Varaždin

Added to Calendar: 30-06-06, 01-07-06, 02-07-06

vidimo se sutra danas nemogu doč jer sutra sljakam :nasilni: :piva: al poslje posla ravno u varazdin  (y):piva:
 
ljudi jučer je bila super fešta a kaj nas tek danas čeka.........
dođite, LUDNICA bude (y)
 
probal bum i ja dojti, barem na utrku ak nikaj drugo!
se vidimo  (y)
 
Evo par slika s utrke ubrzanja. Pobijedio je ovaj na 1. slici.
Ove utege na prvom kotači sad prvi put vidim.  :shock:
 
Na filmu je Maarko. Rekao mi je da se netko sjebo na pisti, nije imo opremu, hitna ga odvezla.
 
Koliko sam ja skopčao bio je to Davor Barukčić kaj se je sjebal, navodno mu nije ništa. Evo ja se upravo vratio, pokisao kao miš..
 
Nemo02 said:
Koliko sam ja skopčao bio je to Davor Barukčić kaj se je sjebal, navodno mu nije ništa. Evo ja se upravo vratio, pokisao kao miš..


Vele da nema nist strgano, jedino se celi zdrapal, ipak je imal oko 160, a opal je u tankim hlacama i ljetnoj jakni, tak da sigurno nije bas najbolje.
Da je imal kombinezon sigurno mu nebi nist bilo...jebiga.
 
Evo mojeg reporta iz Vž...došao doma u 4 sata,mokar do kosti :mrgreen:
...i ne kužim kak al na izlazu sam napuhal 0.00  :mrgreen: nakon 3 pive :shock:























































 
evo i ja došao prije par sati kući,bilo je dobro,samo da nije bilo kiše,malo me zafrkavala 10tak kilometara,a kasnije se i sunce pokazalo,pa je bilo ugodno za voziti kući......ukupno kilometara oko 580.......
 
Davor je nezgodno pal i to točno ispred nas koji smo čekali povratak na start...
najgore od svega je to kaj ga je motor poklopio i vukao ga po asfaltu dobrih 50 m...jebeni prizor..
nadam se da bude Davor ok i želim mu da se čim prije vrati na motor... (y)
 
Super za slike,svima.    (y)
Zeto-  (y)
 
bilo ok evo još koja fotka  (y)

pozdrav svim forumašima koje sam upoznala  :wink: (y)
 
BLADERIDER said:
bilo ok evo još koja fotka  (y)

pozdrav svim forumašima koje sam upoznala  :wink: (y)

upssss...ja sam ovo postala da nebi bilo nesporazuma  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Evo i malo akrobacija sa staze, prije utrke ubrzanja:

img15176lg.jpg


img15198qo.jpg


img15215wh.jpg


img15229xt.jpg


img15248gt.jpg


img15307ov.jpg


img15024eh.jpg
 
bio kod davora sa frendom,

oporavlja se, bio na kirurgiji onoj jer su m u sva leđa sjebana poderana prakticki

prakticki ga je vjetar sjebo kad mu se motor digo na zadnji i u stranu gurno i pljas dole..btw amortizer volana je bio zakurac također.
 
prvo ču vas pohvalit moto susret je bijo stvarno odličan dosta se je i popilo i pojelo samo su problemi nastali u nedjelju ujutro kada je bilo vrjeme za povratak kuči naime policija sa dregerima je zaustavljela sve vozače koji su se vračali kuči a i jedan veči broj njih je bilo vračeno natrag u kamp na treznjenje (DEČKI ODITE SI NESTA POJEST DA VAM MALO NEUTRALIZIPA POPIJENI ALKOHOL) bile su to rjeći policijskog sluzbenika al sta u kampu se vise nista ne nudi progran je gotov zato za drugu godinu bi bilo dobro da organizira hranu i za one ujutro koji moraju ostat ne svojon voljom nego tudom naime neki su tolko izgladjeli da su bili več lagano ludi je sam naime  čeko do nekih dva sata da me puste doma nakon 4 pokusaja sta nema smisla zbog neke siče alkohola u krvi nadam se da če do godine nesta poduzet u vezi sa ovim problemom uredu je da policija stoji u petak i subotu ali nikako nije uredu da nas čeka i u nedjelju do 2 popodne. pozdrav svima koji ste bili prisutni na moto susretu (y)