31.07.2005 MotoGP Deutchland

Nike

Active member
Utrka je ovu nedjelju u 12.30 umjesto u uobičajenih 14h, valjda zbog Formule 1 ;)
 
Znači onda se sve pomiče unaprijed?? Thanx na informaciji!! :D
 
Trka je bila prva liga, neizvjesna do samog kraja. Tko god nije gledao, može mu bit žao.

Duboki naklon Nakanu, jer je stvarno herojski vozio onu kantu od kawasakija i na kraju bio samo 4.5 sekundi iza vodećeg.
 
trka je bilo super...
bridgestone je konačno napravio neki pomak na bolje...
tko se ono prekočio u prvom zavoju u zadnjem krugu :mrgreen:

kak sam se ja smijao.. :mrgreen:
kao što su i komentatori rekli...mora da je mentalno totalno explodirao...
zakon... :mrgreen:
 
Pa nije mu lako bilo izdržat pritisak kad mu je u guzici cilo vrime bio jedan Valentino Rossi
 
Kako Rossi utjece na mene...khmmm...to mislim dok vozi,a kad skine kacigu i hoda normalno kao i svi ljudi i nije nesto...ali ovo je damn! :twisted:
 
teacherica said:
Kako Rossi utjece na mene...khmmm...to mislim dok vozi,a kad skine kacigu i hoda normalno kao i svi ljudi i nije nesto...ali ovo je damn! :twisted:

jel se ovaj komentar odnosi na view sa one kamere na repu rossijevog bajka ???
 
darQ said:
teacherica said:
Kako Rossi utjece na mene...khmmm...to mislim dok vozi,a kad skine kacigu i hoda normalno kao i svi ljudi i nije nesto...ali ovo je damn! :twisted:

jel se ovaj komentar odnosi na view sa one kamere na repu rossijevog bajka ???
Nije stvar plana(krupni,srednji),kuta snimanja...covjek zna voziti ,covjek je ma kako to opisati...kad bi ti krenula opisivati ono sto osjecam dok ga gledam ne bi bilo dobro za ovaj forum...mozda za neki drugi,ali ovaj svakako ne! :twisted:
 
teacherica said:
darQ said:
teacherica said:
Kako Rossi utjece na mene...khmmm...to mislim dok vozi,a kad skine kacigu i hoda normalno kao i svi ljudi i nije nesto...ali ovo je damn! :twisted:

jel se ovaj komentar odnosi na view sa one kamere na repu rossijevog bajka ???
Nije stvar plana(krupni,srednji),kuta snimanja...covjek zna voziti ,covjek je ma kako to opisati...kad bi ti krenula opisivati ono sto osjecam dok ga gledam ne bi bilo dobro za ovaj forum...mozda za neki drugi,ali ovaj svakako ne! :twisted:

Samo ti napiši. Ja ću lako izbrisat ako bude pretjerano... Mogu i dopisat ako ne budeš sama napisala 8)
 
teacherica said:
darQ said:
teacherica said:
Kako Rossi utjece na mene...khmmm...to mislim dok vozi,a kad skine kacigu i hoda normalno kao i svi ljudi i nije nesto...ali ovo je damn! :twisted:

jel se ovaj komentar odnosi na view sa one kamere na repu rossijevog bajka ???
Nije stvar plana(krupni,srednji),kuta snimanja...covjek zna voziti ,covjek je ma kako to opisati...kad bi ti krenula opisivati ono sto osjecam dok ga gledam ne bi bilo dobro za ovaj forum...mozda za neki drugi,ali ovaj svakako ne! :twisted:

ma krivo si skužila...htio sam reć da se s pozadine m1 dobro vi rosijeva pozadina...
ja taj view inače zovem view za žene :mrgreen:
 
darQ said:
teacherica said:
darQ said:
teacherica said:
Kako Rossi utjece na mene...khmmm...to mislim dok vozi,a kad skine kacigu i hoda normalno kao i svi ljudi i nije nesto...ali ovo je damn! :twisted:

jel se ovaj komentar odnosi na view sa one kamere na repu rossijevog bajka ???
Nije stvar plana(krupni,srednji),kuta snimanja...covjek zna voziti ,covjek je ma kako to opisati...kad bi ti krenula opisivati ono sto osjecam dok ga gledam ne bi bilo dobro za ovaj forum...mozda za neki drugi,ali ovaj svakako ne! :twisted:

ma krivo si skužila...htio sam reć da se s pozadine m1 dobro vi rosijeva pozadina...
ja taj view inače zovem view za žene :mrgreen:

Skuzila sam ja tebe,ali ti nisi mene izgleda ne radi se o njemu samo o voznji ...ja se palim na to sto tako vozi,uopce ne zamisljam nejgove dijelove tijela...on nije on ...TO! (vidis evo otisla sam predaleko)
 
ma skužio sam i ja...al te malo zezam...
nisi otišla predaleko...
možd sam ja ??? :wink:
:mrgreen:
 
Ma ludnica u sve tri trke: u 125 Kallio uzeo i pole i pobjedu (aj sad recite: sva tri KTM-ova vozača bar jednom dobila utrku! (y) ), u MotoGP-ju Sete vodio, vodio, vodio i u zadnjem krugu prokocka šansu za pobjedu :neznam: . Al Vale je vozač nad vozačima!!! "I don't like this track, I don't like it, I've never been on this track but I'll probably win..." Kidala sam se na ovaj Randyjev komentar :mrgreen: A kako je samo Pedro majstorski odvozio sa strganim auspuhom :wink: Svakako nije bilo dosadno. A žao mi Hopkinsa, gadno je pao, valjda će biti OK (y)

Dylan, zato što ste vi to tražili :mrgreen: : izvješće je napisano već danas :mrhappy:

A sad tri tjedna kolektivnog odmora do Brna :wink: