31.07.2005 MotoGP Deutchland

neznam za vas, al meni se Pedrosa nikako ne svida. podsjeca me na Robetsa Jr. al puno brzeg. al mislim, daj se bar nasmij tu i tamo.
najjaci u 250 mi je Lorenzo. onaj win or crash stav mi se bas svida :cool:
 
na zalost radio sma za vikend i nisam gledao trku. Probat cu je nabaviti da vidim kaj sma propustil, makar je meni MOTOGP kao sex, i kad je los jos uvijek dovoljno dobar.
 
Ja sam se vracao sa moto susreta , pa sam zakasnio na trku , a jutros sam poceo da snimam trku i nestala struja :twisted: . Tako da sam video samo prvih 5-6 minuta. Ako neko zna kad ce biti jos neka repriza , bio bih mu zahvalan da objavi ovde .
Hvala !
 
Grawe RR said:
na zalost radio sma za vikend i nisam gledao trku. Probat cu je nabaviti da vidim kaj sma propustil, makar je meni MOTOGP kao sex, i kad je los jos uvijek dovoljno dobar.

Zlato pokazat cu ti sto si propustio... :twisted:
 
Ja se ponadao konačno da jedan topic o GP-u otišao na 2 stranice, a ono teški OFF...
Da zaključam ili da vas sve bannam :p
 
Mene treba kazniti ja sam prva pocela,a bilo je u biti sad kad se smislim O.K.,ali decki su otisli u off! :mrgreen:
 
Dylan said:
KittyBIKE said:
Dylan, zato što ste vi to tražili :mrgreen: : izvješće je napisano već danas :mrhappy:

:joy:

Moje isto, ali nam se Saša ulijenio! :mrgreen:

Bit će njemu kad ga dohvatim! :boss: :mrgreen: Lijepo se potrudim, a on ne pali. Pa kak nije skužio da za njega nema godišnjeg!!! :mrgreen: :mrgreen:
 
Grawe RR said:
niksa said:
sadista! :mrgreen: jadan Branimir
:smoke:

237.jpg
 
Ovo sam si stavila kao pozadinu na kompu :mrgreen: Zakon!!! :cool: :cool:
 
Kako je zalego ???
Dottore :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
 
Joj navijac sam Honde ali bih ga volio vidjeti sta zna na Ducatiju, ovo bi voljelo vjerovatno i 99,99% Talijana :p