31.08-03.09.2006. TWIN HORN MC - Pula

Added to Calendar: 31-08-06, 01-09-06, 02-09-06, 03-09-06

Ibiza

Administrator
31.08.-03.09.2006. TWIN HORN MC

12. Twin Horn Beach Party - Pula
Info: 098/224-772
www.twinhornmc.com
 
12.TWIN HORN BEACH PARTY   od 31.8. do 3.9. ove će se godine održati na novoj lokaciji. Razlog mjenjanja mjesta je zbog toga što se na dosadašnjoj vrše iskopavanja zbog postavljanja plinovoda.
Novi je prostor na prostoru bivše vojarne monumenti i također se nalazi na moru.prednosti ove lokacije su tekuća voda(pa čete se ove godine konačno moći tuširati do mile volje), fiksni priključak za struju, lokacija biti će povezana sa gradom osim naravno cestom i brodskom linijom, besplatno kampiranje , veliki parking, veliki kamp .....
ukoliko dolazite u pulu sa istarskog ipsilona iz vodnjana,nakon skretanja za puntiželu(prijašnja lokacija)  skrećete drugo križanje desno i tom cestom do kraja.Naravno da će pravovremeno biti postavljeni i putokazi.
Ove godine nastupaju TIME; DADO TOPIĆ, ATOMSKO SKLONIŠTE, RAZVALINE; BIG WAVE, DOUBLE DOSE, THREE STUPID DOGS i još nekoliko bandova.Naravno da je ulaz za motocikliste besplatan.Više informacija na 099 5920404

www.twinhornmc.com
[email protected]
8)
 
Pretpostavljam da je ovo negdje na moru, ne znam ni staru, a ni ovu novu lokaciju...

:neznam:
 
vlucic said:
Pretpostavljam da je ovo negdje na moru, ne znam ni staru, a ni ovu novu lokaciju...

:neznam:
Izgubljen u prostoru druže, ha?

bajdvej: jel ne bi ovu obavijest bilo primjereno prikeljit u putovanja tam već gdje ima najava za miting (ak je uopće ima- nisam ni gledao  :mrgreen: )?
 
MK 'Staaari Rokeri' Umag dolaze u velikom broju ! Pozdrav Ediju i ostalima. Pozdrav
 
To je na 'Katarini', jel?
Fora...
Još napravite neki 'tour de vojarna' jer je onaj kompleks zbilja ogroman... :wink:
 
nadam se da cu se snac dolazim iz Austrije (Bruck/Mur),

ako nista drugo bum neku koku pokupil pa neka prica di je  nova lokacija, pa ako nebude znala a ja cu njoj pokazat di je stara heheheh ,


pozdrav
 
Dolazim i ja. Ako bude sve u redu krećem iz Wiesena u Austriji i nakon toga produžavam za Milano. Nadam se da će me pustiti u kamp sa Vespom. Sa X9 sam ulazio (s manjim objašnjavanjima  :mrgreen: :wink: )
 
BIT ĆE SUPER,DOĆI ĆEMO I MI RIJEČANI!!!!!!!! (y)
 
RSV TUONO said:
BIT ĆE SUPER,DOĆI ĆEMO I MI RIJEČANI!!!!!!!! (y)

A šći si ti :misli: kuliko imaš let vriti, odkuda si, ča voziš....

Majstore... prvo u PREDSTAVLJANJE ČLANOVA  :boss: :mrgreen:
 
!!!IZ RI sam i vozim apriliu i imam godina i kilometara kako ti kažeš u riti!!! :D
 
RSV TUONO said:
!!!IZ RI sam i vozim apriliu!!! :D

jel ovakvu?  :D

Tko jos ide za Pu?
 
yes igore!!!!storm hvala na fotki!!!!!!!!!!
 
RSV TUONO said:
yes igore!!!!storm hvala na fotki!!!!!!!!!!

pa dobro di ti nestao... :misli: :mrgreen: :wink:
 
yes yes pula camping and drinking!!!ideš i ti?? (y)
 
RSV TUONO said:
yes yes pula camping and drinking!!!ideš i ti?? (y)

asa kime ti pricas  :misli: ...

a navijanje za nasu.. :misli:..misicu  :LOL: