31.08-03.09.2006. TWIN HORN MC - Pula

Added to Calendar: 31-08-06, 01-09-06, 02-09-06, 03-09-06

alo legendo!kako di ja di si ti TIA nestala????ma ako ništ dobro smo se zarakijali u četvrtak,a ja sam nažalost prespavao petak al sam zato zalomio gadno u subotu!!!kad si opet u ri?????? :D
 
nema pula je na prvom mjestu kakove misice!!! :D ja sam malo zbunjen tj.malo mi je ovo sve novo,al ufurat ću se ja!!!sale ajmo na becks?
 
RSV TUONO said:
alo legendo!kako di ja di si ti TIA nestala????ma ako ništ dobro smo se zarakijali u četvrtak,a ja sam nažalost prespavao petak al sam zato zalomio gadno u subotu!!!kad si opet u ri?????? :D


u rijeci sam prije nego kaj se ti oporavis od cetvrtka  :jesus: :jesus:

pa bila i ja u subotu?  :misli: :mrgreen: u zg-u  :jesus:

nego da ne off-amo--PULA se vidimo?'  8)
 
RSV TUONO said:
nema pula je na prvom mjestu kakove misice!!! :D ja sam malo zbunjen tj.malo mi je ovo sve novo,al ufurat ću se ja!!!sale ajmo na becks?

cula sma da je veceras u zg party becksa  :LOL:
 
RSV TUONO said:
nema pula je na prvom mjestu kakove misice!!! :D ja sam malo zbunjen tj.malo mi je ovo sve novo,al ufurat ću se ja!!!sale ajmo na becks?

becks, di  :misli:
ne idem , radim sutra
 
naravno da se vidimo u puli!!!al možeš i do delnica drugi vikend smo tamo!!jel ono red bull votka???? :D :jesus:
 
street ideš do delnica drugi vikend??vjerovatno noćimo i naravno ubivamo se od becksa!!! :D
 
sale žabica je za oporavak od becksiranja što si zaboravio?? :LOL:
 
RSV TUONO said:
naravno da se vidimo u puli!!!al možeš i do delnica drugi vikend smo tamo!!jel ono red bull votka???? :D :jesus:

jel ono.... :misli: :mrgreen: .... :ples: cajke... :LOL:
 
važi onda pičimo gore!!!!!  :mrgreen:
 
daj pa ful mi je bed što smo se morali ići alkoholizirati TIA na takova mjesta kad je to jedino radilo!al važno da je bilo nama dobro!! (y)
 
RSV TUONO said:
daj pa ful mi je bed što smo se morali ići alkoholizirati TIA na takova mjesta kad je to jedino radilo!al važno da je bilo nama dobro!! (y)

imam ja snimku da je nekome bilo bolje nego nama dvojici :jesus: :jesus: :jesus:

:LOL: :LOL:
 
RSV TUONO said:
daj pa ful mi je bed što smo se morali ići alkoholizirati TIA na takova mjesta kad je to jedino radilo!al važno da je bilo nama dobro!! (y)


redbull daje ti krila... :mrgreen: :wink: 8)
 
SaleKT said:
imam ja snimku da je nekome bilo bolje nego nama dvojici :jesus: :jesus: :jesus:

:LOL: :LOL:


:misli:....kome,andreji iliti selmi  :LOL: :LOL: