4 dana juznog tirola

I jos malo mijesanih fotki.......
 
kronik said:
sada mu je kasno za plakati ..... nazalost.
Ali poslije bitke je lako biti general

istina...moglo je biti i puno gore...
 
i opet jos malo mijesanih fotki .....
 
ljubek said:
istina...moglo je biti i puno gore...

ma niti on a niti ja koji sam bio odmah iza njega neznamo zasto je promasio zavoj.
 
kronik said:
ma niti on a niti ja koji sam bio odmah iza njega neznamo zasto je promasio zavoj.

trenutak nepažnje...meni se desilo da sam uletio u zavoj, koji sam prošao milju puta i znam ga ko vlastiti džep, i skoro izletio van...prešao skroz na suprotnu traku...sva sreća što nikog u tom trenutku nije bilo u toj traci...a nisam uopće brzo vozio...a da bi stvar bila zanimljivija, malo kasnije sam išao na sljeme i "poljubio" asfalt... :? sva sreća na crash barovima... (y) jednostavno nije bio moj dan za vožnju... :palacdolje:
 
live-for-ride said:
ajd samo please stavi kartu puta kojim ste išli. Ovo je predobro (y)
kartu cijelog puta ti nazalost ne mogu staviti jer smo svaki dan ujutro radili novi plan. I ne samo to nego smo jos i po putu mijenjali planove.
aki ovu cestu smo vozili svaki dan dva puta  :D :D :D :D :D
 
kronik said:
kartu cijelog puta ti nazalost ne mogu staviti jer smo svaki dan ujutro radili novi plan. I ne samo to nego smo jos i po putu mijenjali planove.
aki ovu cestu smo vozili svaki dan dva puta  :D :D :D :D :D
moram isplanirati takv što. Četiri dana....nažalost tek za slijedeću godinu..
 
live-for-ride said:
moram isplanirati takv što. Četiri dana....nažalost tek za slijedeću godinu..

jel mogu i ja s tobom??? :misli: :mrgreen:
 
live-for-ride said:
moram isplanirati takv što. Četiri dana....nažalost tek za slijedeću godinu..

nazalost za ovu godinu si zakasnio. mi smo imali na timmelsjoch cijelih 15°C.
 
SM Blade said:
daj bar mjest u kojima ste bili po danima.....računat ćemo mi!  (y)

nije problem. otrebati ce mi vremena da pogledam kartu i slozim listu :)
 
ljubek said:
jel mogu i ja s tobom??? :misli: :mrgreen:

od 12. - 14.09. ako nas vrijeme posluzi idemo pogledati granicu slo - aut pa preko vrsica prema it i onda doma. samo prije toga moram kupiti nove gume :)
 
ljubek said:
trenutak nepažnje...meni se desilo da sam uletio u zavoj, koji sam prošao milju puta i znam ga ko vlastiti džep, i skoro izletio van...prešao skroz na suprotnu traku...sva sreća što nikog u tom trenutku nije bilo u toj traci...a nisam uopće brzo vozio...a da bi stvar bila zanimljivija, malo kasnije sam išao na sljeme i "poljubio" asfalt... :? sva sreća na crash barovima... (y) jednostavno nije bio moj dan za vožnju... :palacdolje:

tko zna sta se njemu u tom trenutku vrtilo po glavi. I ja sam prosle godine hladnom obradom metala promijenio izgled varadera i sebi ugradio metalnu plocu i 5 sarafa na nozi zbog nepaznje.
 
ljubek said:
jel mogu i ja s tobom??? :misli: :mrgreen:
dapče....treba skupiti ekipu. Mada ako ti ne smeta laganini, svako malo stajanje i ispijanje tona kave, naslikavanje.....ak imaš komada, povedi i nju, da mi možemo žlabrati o motorima, a cure o šminki :mrgreen:
 
live-for-ride said:
dapče....treba skupiti ekipu. Mada ako ti ne smeta laganini, svako malo stajanje i ispijanje tona kave, naslikavanje.....ak imaš komada, povedi i nju, da mi možemo žlabrati o motorima, a cure o šminki :mrgreen:

tim tempom i necete stici puno slikati po juznom tirolu za samo 4 dana.
u ovoj grupi su bili cbr900rr, bandit1200, r6, cb1000r, cb1300 i napravili smo samo 2000km. znaci prosjecno 500 dnevno. a nismo niti malo stedili gume, benzin i motore.
 
live-for-ride said:
dapče....treba skupiti ekipu. Mada ako ti ne smeta laganini, svako malo stajanje i ispijanje tona kave, naslikavanje.....ak imaš komada, povedi i nju, da mi možemo žlabrati o motorima, a cure o šminki :mrgreen:

evo i ja se javljam za sljedeću godinu, za laganini đir..  :mrgreen:
 
live-for-ride said:
dapče....treba skupiti ekipu. Mada ako ti ne smeta laganini, svako malo stajanje i ispijanje tona kave, naslikavanje.....ak imaš komada, povedi i nju, da mi možemo žlabrati o motorima, a cure o šminki :mrgreen:

sve mi paše osim kave...ne pijem ju... :mrgreen: a komada možda i "nabavim" do onda... :misli:

a kaj voziš??? :misli:
 
kronik said:
tim tempom i necete stici puno slikati po juznom tirolu za samo 4 dana.
u ovoj grupi su bili cbr900rr, bandit1200, r6, cb100r, cb1300 i napravili smo samo 2000km. znaci prosjecno 500 dnevno. a nismo niti malo stedili gume, benzin i motore.

ma uzet ćemo mi cijeli godišnji... :mrgreen:
 
kronik said:
od 12. - 14.09. ako nas vrijeme posluzi idemo pogledati granicu slo - aut pa preko vrsica prema it i onda doma. samo prije toga moram kupiti nove gume :)

imam već planove... :?