4 međunarodni moto susret:MK United Žepče BiH 13.07-15.07.2012

Added to Calendar: 13-07-12, 14-07-12, 15-07-12

sonny said:
Jel problem pronaći susret u Žepču?
`Em ti velegrad i problem, ko da ides u Daytona Beach! :LOL:
Skrenes desno s magistralne, kod table Žepče i samo drito kroz grad(ić), nikakav problem, a ima i putokaza. (y)
 
Kolko ima kilometara SB-Žepče?
 
don_carlos_007 said:
Kolko ima kilometara SB-Žepče?

115-118 km  :mrgreen:


Ako se premišljaš dali da ideš ili ne definitivno DA  (y)



Ako ne želiš sam ima nas koji idemo oko 14h iz Harleya pa ti vidi  :mrgreen:
 
:misli:


Šta je meni ovo trebalo  (y)



Nova lokacija je do jaja  8)
 
Žao mi je što sam zbog obaveza morao propustiti ovaj susret ali što veli Robija - nismo od danas do sutra... :palacdolje:






:lolcry:


Majko mila, što si me rodila... :LOL:
 
švagan said:
Žao mi je što sam zbog obaveza morao propustiti ovaj susret ali što veli Robija - nismo od danas do sutra... :palacdolje:






:lolcry:


Majko mila, što si me rodila... :LOL:
  Kada vlak ide bez voznog reda poneki putnik se iskrca,a da nezna ni gdje je izašao,a kad je već tu traži neko društvo i eto ti vraga,naleti baš na njih......
 
Gusari stigli doma, a domaćinima još jednom hvala što su nam pružili odličnu zabavu.  (y)
 
Što smo očekivali to smo i dobili,odlično druženje,od domačina bilo koga posebno pohvaliti(osim Lenine i naše Mare koja za BUREK ipak mora biti pohvaljena)  bilo bi nekorektno.Hvala za sve i vidimo se opet...
  Samo jedan mali dio s ovog susreta kroz nekoliko fotki....
 
Nakon izvrsnog koncerta DIVLJIH JAGODA veliki broj bikera,prijatelja MK UNITED preselilo se do jutarnjih sati u diskoteku "VIRUS" gdje su se braća Jukić(kao članovi kluba domaćina) sa svojim djelatnicima maksimalno trudili ispunit svaku glazbenu želju posebno raspoloženim Brođanima i Požežanima,ali i ostalim gostima ...pa dio atmosfere i odatle.
 
šteta  što nisam ostao i u subotu  :mrgreen:, ali obaveze  (y)

na godinu  (y)

za susret sve same pohvale  (y) (y)
 
u Žepču se mi osjećamo kao kod kuće ,dočim  ,sve je drugo suvislo za reći . (y)