4 međunarodni moto susret:MK United Žepče BiH 13.07-15.07.2012

Added to Calendar: 13-07-12, 14-07-12, 15-07-12

Stacioniranih radara slikača ima dosta u BiH,ja vozim kombi po cijeloj zemlji zato pripazite na one upozoravajuće table radarska kontrola ili kontrola brzine!
 
djekomax said:
Stacioniranih radara slikača ima dosta u BiH,ja vozim kombi po cijeloj zemlji zato pripazite na one upozoravajuće table radarska kontrola ili kontrola brzine!

Od Broda do Žepča samo 3...na debelih 100 kilometara... :LOL:
 
Pazite se i radova na dionici Doboj-Maglaj.
Pri kraju je polaganje novoga asvalta,al nisam siguran da li će sve biti završeno do petka.
Pozdrav.
 
Pozdrav,

Imam pitanje od našeg poznatog travara .... Pošto on nepiše na ovom forumu već samo ćita pitanje je slijedeće . Jel može on doći u četvrtak pokositi travu i jel to kasno???  :D

 
bmajcen2 said:
Pozdrav,

Imam pitanje od našeg poznatog travara .... Pošto on nepiše na ovom forumu već samo ćita pitanje je slijedeće . Jel može on doći u četvrtak pokositi travu i jel to kasno???  :D
Žao mi je,ali trava je već pokošena.Konkurencija za taj posao je bila opaka.
A što se tiče četvrtka do travara je.Hihihihih :misli:
 
Na kolore ovih moto klubova iz Slavonskog Broda svakako računajte......
 
BEŠO - SB said:
Na kolore ovih moto klubova svakako računajte......+ FREE RIDERSI čiji kolor će stavit Švagan pošto ga nemogu naći.
Opet? :misli:
 
U kontaktu sa mnogima koji ovaj vikend praše za Žepče došlo se do zaključka da neće biti lako naći mjesto za parking,a kamo li za šator....da se ne pravi gužva i redovi ekipe i moto klubovi preko Lene mogu naručiti pečeno prase ili janje da ih čeka u tempirano vrijeme(neki su se već predbilježili)...jelda Lena????
 
BEŠO - SB said:
U kontaktu sa mnogima koji ovaj vikend praše za Žepče došlo se do zaključka da neće biti lako naći mjesto za parking,a kamo li za šator....da se ne pravi gužva i redovi ekipe i moto klubovi preko Lene mogu naručiti pečeno prase ili janje da ih čeka u tempirano vrijeme(neki su se već predbilježili)...jelda Lena????
Da prijatelju,potpuno si u pravu,al Vi dođite ostalo je naša briga.Nesmije da fali.
 
suza do groba said:
MK Sibinj dolazi u subotu!za zajebanciju spremniji nego ikad  :mrgreen:  (y)
Drago mi za čuti.Dobro nam došli.
 
BEŠO - SB said:
Na kolore ovih moto klubova iz Slavonskog Broda svakako računajte......
Tradicionalno na bratske klubove iz Sl.Broda se može osloniti kao i na ostale iz cijele slavonije koji su najavili svoj dolazak.Da ne nabrajam svi znamo koji su.Naravno mi to znamo cijeniti. (y)
 
djekomax said:
ja danas svracao na stadion,niste još počeli sa pripremama!
danas ekipa bila na stadionu i pokušali nacrtati sve što treba:šator ,binu, grupe,klopu,šleper piva,itd.  pa nije išlo.Prijatelju dosad je bila nevidljiva faza a od sutra naveče e to je nešto drugo.
Pozdrav
(y)