4. moto susret MK "LISICE" Slakovci - 31.08.2013.

Added to Calendar: 31-08-13

twister5

New member
Moto klub "Lisice" organizira 4. moto susret koji će se ipak održati 31.08 u Slakovcima na staroj lokaciji (pomoćno igralište NK Meteor Slakovci)
Bit će svirke, moto igara, defile sa stajanjima uz besplatnu cugu..
Mogučnost kampa..
Google maps: 45.215209,18.945445
Više informacija uskoro..

Kontakt:
Predsjednik: Domagoj Đukić 098 939 8597
Tajnik: Mario Perica 098 925 6451
 
:paper: :piva:
 
Dali može doći nas 20-ak iz Grada Otoka?
:021: :021: :021: :021: :021: :021: :021: :021: :021: :021: :021: :021: :021: :021: :021: :021: :021: :021: :021: :021:
 
:paper: :neznam: :klopa: :piva: :gitara: :cice: :starac:???????????????????????????????????
 
Osnovno smo rješili.
Znaći skup kao i prošle godine na pomoćnom igralištu NK Meteor Slakovci samo sada 31.08

Dobrodošlica rakijica, naljepnica

sviraju nam: Crna kronika iz Nove Gradiške i Custom band iz Županje

Defile je malo kraći nego prošle godine uglavnom 2 stajanja i još se rješava da bude neka klopa uz to sve

Moto igre:
Spora trka odvojeno za motore i skutere
Povlačenje konopa 4 na 4 u kojemu smo mi uvijek najjači tako da nemojte se ni trudit  :jesus:
Rama s ramena
i Tampon zona  :mrgreen:

Mi smo tamo od petka do ponedjeljka al evo okvirno subota u 14h

Za sve kampere i kamperke u nedjelju ujutro kava i nešto za bacit pod zub

bit će još detaljnije kad bude vrijeme, nadamo se još nekim  :cice: :cice: ako nam sponzori uvale koju kunu

i šta da vam kažem DOBRO DOŠLI kod ako se nevaram najmlađe ekipe
 
Evo da bude realno i ravnopravno ni Rocky ni nitko iz ekipe se nece prijaviti  :mrgreen: :jesus:
 
twister5 said:
Osnovno smo rješili.
Znaći skup kao i prošle godine na pomoćnom igralištu NK Meteor Slakovci samo sada 31.08

Dobrodošlica rakijica, naljepnica

sviraju nam: Crna kronika iz Nove Gradiške i Custom band iz Županje

Defile je malo kraći nego prošle godine uglavnom 2 stajanja i još se rješava da bude neka klopa uz to sve

Moto igre:
Spora trka odvojeno za motore i skutere
Povlačenje konopa 4 na 4 u kojemu smo mi uvijek najjači tako da nemojte se ni trudit  :jesus:
Rama s ramena
i Tampon zona  :mrgreen:

Mi smo tamo od petka do ponedjeljka al evo okvirno subota u 14h

Za sve kampere i kamperke u nedjelju ujutro kava i nešto za bacit pod zub

bit će još detaljnije kad bude vrijeme, nadamo se još nekim  :cice: :cice: ako nam sponzori uvale koju kunu

i šta da vam kažem DOBRO DOŠLI kod ako se nevaram najmlađe ekipe
(y)
 
Toni_SB said:
Evo da bude realno i ravnopravno ni Rocky ni nitko iz ekipe se nece prijaviti  :mrgreen: :jesus:
Mogu se i Rocky i ekipa okušati u našem "malom" iznenađenju pobijedili oni ili ne.. aa i free riderse iz Broda očekujemo da im vratimo za ono što su nas više puta izuli iz patika :D
 
Jedino me rat može spriječiti da dođem u slakovce! Prve nagrade u svim disciplinama idu u Otok tako da znate sve je dogovoreno!
:LOL: 
 
Shadow_VK said:
Vidimo se, naravno. Ak je netko zaslužio dolazak, to su "Lije".  (y)
Potpuno se slažem da ove mlade dečke treba podržati i odazvati se njihovom pozivu jer gotovo nema susreta u ovom dijelu HR na kojem se barem nekoliko njih ne pojavi,mladi su ali žive moto životom i siguran sam da su dali sve od sebe da organiziraju dobar susret i to na dobar datum pošto se svi guramo u 5,6, i 7. mjesec a 8. i 9. kao da nepostoje pogotovo rujan,a i nije ovo prvi susret u njihovoj organizaciji.... (y)
 
BEŠO - SB said:
Potpuno se slažem da ove mlade dečke treba podržati i odazvati se njihovom pozivu jer gotovo nema susreta u ovom dijelu HR na kojem se barem nekoliko njih ne pojavi,mladi su ali žive moto životom i siguran sam da su dali sve od sebe da organiziraju dobar susret i to na dobar datum pošto se svi guramo u 5,6, i 7. mjesec a 8. i 9. kao da nepostoje pogotovo rujan,a i nije ovo prvi susret u njihovoj organizaciji.... (y)
Točno tako!  (y)  :zelje:
 
pošto smo mi ovako mlada ekipa imat ćemo i jednog mladog stuntera iz Slavonskog Broda koji je pobijedio prošli vikend u županji na freestyle-u.. Ime mu je Matija Blaževac a zabavljat će nas uz pivo tijekom stajanja u defileu.. evo i par slika..