4. moto susret MK "LISICE" Slakovci - 31.08.2013.

Added to Calendar: 31-08-13

Decki svaka cast bilo je odlicno,sve pet i super bilo,nikakvih zamjerki osim dugog cekanja za cevape :D
I ispricavam se za budjenje u pola 6 ujutro ... :D
kasnije slike stavim malo i video defilea

Poslano sa mog LG-P880 koristeći Tapatalk 4

 
Ah ja sam im reko da bi se to moglo zaguzva oni kazu nis se ti nemoj sekirat :mrgreen: al eto za drugi put cemo znat Svaka kritika je dobro dosla jer kazem mladi smo, a na greskama se uci
 
e da se i ja malo javim .. Napokon smo pobjedili u povlaćenju užeta, bilo je nategnutu ali smo uspjeli pobjediti i one vaše prvake a drugi put smo ih pustili  :D :D...

baš lijepo od vas da ste uveli i novu igru koju su bajkeri prihvatili odlićno ( Tampon Zona)  (y) (y) ,
pogotovo mlađi ćlanovi MK Žepće. Vidi se da su tamo pravi bikeri i da znaju koristiti tampone.


Poz svima i bilo je super
 
nažalost zbog obaveza nisam mogao biti duže al drago mi je da sam uspio bar navratiti..po priči one dvojice mojih drkađžija u petak je bilo još bolje  :mrgreen: dečki samo naprijed..pozz od MK Sibinj  (y)
 
Ha ima ideja mozda dogodine smislimo jos neku igru.. Nadam se da vam nagrada stoji na pravom mjestu.. Sibinjci svaka cast mozete popit skoro mi  :LOL: