5 dana Balkana

dobar djir  (y)

iako sam prošli tjedan bio u MKD nismo po dućanima bili iza 19h a znam da je prije bio zakon da nema cuge poslije 19h nigdje u dućanima kao ni na pumpama, sad je to pomaknuto na 21h?  :misli:

siguran sam da će Albanci već dogodine srediti tu cestu od Shkodra prema Podgorici (Tuzi) ide to njima brzo, i drveni most je postao prošlost
 
Veri najs  (y)




Ona brana mi nekako ne izgleda najsigurnije  :mrgreen:
Al' ćevapi bi mi i sada legli.


200€  :shock:  ... zajebi zapad; treba derat po (yugo)istoku, dok je još takav kakav je  8)
 
Izvrsna tura....svaka čast!

Btw.....na žganjeru ste bili oko 6 ujutro jel tak? Baš mo draga i ja išli prema moru (autom), vidli motore tam i komentirali...."ekipa ide nekam s motorima.....blago njima"  :mrgreen:
 
Dobar putopis  (y)


Ja sam svoj bajk posle ribal sa četkom  :mrgreen:
Moja ukupna kilometraža 2193 km
 
Svaka čast Belly, odlično si nam to prenio. Super vam je vrijeme bilo zato su vam fotke predobre. I nemoj za 250ccm pričati da je premali skuter. Sve iznad 50 kubika je motocikl, bez obzira kaj ljudi pričaju. Iznenedil sam se kak ste financijski dobro prošli, a niste se ustezali i lijepo ste se pogostili. Hvala na trudu na zanimljiv i dobar tekst. Još puno takvih izvještaja želimo u budučnosti.
 
Svaka čast na odličnom putopisu a i znao sam da vam to leži pa se nisam ni iznenadio.Žao mi je kaj nisam s vama do kraja ali mi je bilo zadovoljstvo barem uvodni dio puta podijeliti s vama. bar sam si na povratku malo zguštal magistralu.Ak Bog da vidimo se 30.07. kod Žganjera pa na pivicu do Slunja.Dugo nismo.
 
Dobra routa, nego @Belly_SMB nadam se, da dolaziš 9. mijeseca kod nas na susret, jer češ mi tada dat malo više "podataka" o ovoj vožnji. Pozdrav  (y)
 
U jebote 1 sat u noci.....nisam mogao zaspati dok ne dovrsim.
Citam putopis na mobitelu,i nikako da ga prekinem...
Ma odlicno decki,prekradan dir...
 
vlais ng said:
U jebote 1 sat u noci.....nisam mogao zaspati dok ne dovrsim.
Citam putopis na mobitelu,i nikako da ga prekinem...
Ma odlicno decki,prekradan dir...

  Nisi jedini :D

  Čitam jer mi slijedeći vikend idemo za Crnu Goru....