50 2t,nov,jeftin,pouzdan

Status
Not open for further replies.
Stršljen said:
U ovom slučaju msilim da je ona Sportcity 50 2t  pogotoov za akcijsku cijenu best buy.
Nov model,simpatičan,pouzdan(minarelli) i 14 cola  (y)
Neos konkretno mi se ne sviđa nikako,od izgleda do performansi,jedina pohvala za njega mi je visok volan,pa ne smeta nama dugonjama pri zakretanju.
To je moje mišljenje,ne želim kurit dodatno između trogirana i joke. :mrgreen:

Ovo pouzdan (minarelli) ide vjerovatno za Yamahu Neo's, jer Sportcity ima kinesku repliku piaggio agregata
 
:shock: Nisam znao stvarno,mislio sam da je u aprili minarelli agregat,odnosno da dijeli sa Neosom,jer sam odavno znao za njega.
Ako je baš replika kao što čang šlang marke rade za svoje modele(na hondu,suzuki,yamahu...),onda je to malo u k. :?
 
Aprilia prije propadanja je koristila večinu Yamaha, odnosno Minarelli agregata, i nešto sitno Austrijskog Rotaxa, te pri samom kraju i nešto Piaggiovih.
Nakon što je piaggio otkupio brand polako je uveo sve svoje agregate i izgurao "strane" što je i razumljivo.
Ukratko, u pravu si, Aprilia dok je bila samostalan brand u 50 ccm koristila je Minarelli, ali i nešto sitno Morinia u nekoliko serija SR

 
Nisam nikad Kymcu predavao previše pažnje, a i tu u Splitu ih ima relativno malo da bi se dobila povratna informacija
 
baocijan  (y) 3000kn








- u svakom slučaju bi uzeo rabljenog cvaju talijana za 7000, zvao se on yamaha ili honda ili malaguti,..., nego neko novo gofno s pet par godina garancije....
 
Imas TBG mystiqe za neku sicu, kazu po testovima da je dosta zivahan, sta god to znacilo...
 
wingman said:
- u svakom slučaju bi uzeo rabljenog cvaju talijana za 7000, zvao se on yamaha ili honda ili malaguti,..., nego neko novo gofno s pet par godina garancije....
POTPIS
 
jbt, ja prodo malaguti centro50sl za 4000kn, jer su mi se domaći spotrgali s njim.  :palacdolje: bio savršen skuter. minarelli.  (y) i sad budala opet trebam tražit nekaj takvo ili slično (neo"s , x8rs, isl...)
 
onda ce ti netko rec da si lud jer ces dat 4000-7000kn za polovni skuter a za tri mozes kupit novog kineza ili za 7000 kakvog tajvanca :palacdolje:
 
jebemese kaj bu ko reko.  :mrgreen: davno sam ja lopovluk studiro, da bi me sad sjebalo malo riže...  :mrgreen:
 
malaguti said:
:lolcry: ili kao sto bi bmw m5 rekao kupi sve osim rizojeda  (y)

Piaggio radi sve vise modela u Kini jeli i on rizojed  :misli:
 
joke said:
Najbolje jamstvo je gore spomenuto korištenje modela Neo's od strane CityEx-a.
A kod modela Sportcty One 50 2T jako važno je spomenuti i Kinesko porijeklo.

Pa vidio sam i Baotiana koji služe za dostavu pizza pa je očito i to garancija kvalitete  :jesus:

Vjerujem da si toliko korektan pa svakom zainteresiranom kupcu spomeneš kinesko porijeklo Yamahe koja je došla iz Kine  :mrgreen:

 
Status
Not open for further replies.