50 2t,nov,jeftin,pouzdan

Status
Not open for further replies.
ma samo je vazno da nije kinez ili tajvanac....i da ima ljep dizajn,a ne ko ava yamaha,boze sacuvaj...
 
dannyghost said:
pa kao što rekoh, očito je Yamaha dala bolju cijenu i  neke druge modalitete oko plaćanja, za razliku od Paiggio Hrvatske... :LOL:

nemoj misliti da su Manageri u CEx otišli šetati po salonima i isprobavati skutere,...  sve je to biznis, bez obzira na robnu marku .

uostalom, baš i ne čitam na forumu kako je netko uspio složiti , nabrijati nekog japanca skutera , sve sami digići...

Normalno da nisu uzeli su ono sto im je bilo najisplativije .
Japanski skuter ima isto Minarelijevu masinu (talijanska ) :mrgreen:
 
ne kuzim sta je tu cudno da je netko uspio nabrijati japanca :misli:
 
apriliatg said:
šta ti tu nije jasno? nešto ti triba od djelova?

Ceka sam regler od runera 180 sp 50 dana i ne docekao  :? jedan primjer
 
vickodu said:
Normalno da nisu uzeli su ono sto im je bilo najisplativije .
Japanski skuter ima isto Minarelijevu masinu (talijanska ) :mrgreen:

minarelijeva mašina je u startu skuplja u samim rezervnim djelovima ako usporedimo ono osnovno utezi, remenitd sa piaggovom.
 
logo.jpg
 
vickodu said:
Ceka sam regler od runera 180 sp 50 dana i ne docekao  :? jedan primjer
očito si ga naručia na krivo mjesto, nije tu problem nedobavljivosti djlova već odgovornosti dotičnog dealera u kojeg si naručia rez. dio.
ajmo brzo natrag na temu!
 
apriliatg said:
minarelijeva mašina je u startu skuplja u samim rezervnim djelovima ako usporedimo ono osnovno utezi, remenitd sa piaggovom.

Po cemu je skuplja  :misli: Remen 122kn rolnice 60kn
 
apriliatg said:
očito si ga naručia na krivo mjesto, nije tu problem nedobavljivosti djlova već odgovornosti dotičnog dealera u kojeg si naručia rez. dio.
ajmo brzo natrag na temu!


Narucio sam u ovlastenog u Dubrovniku a ruku stavljam u vatru da je naruceno covjeka jako dobro znam

Necemo vise offat
 
vickodu said:
Po cemu je skuplja  :misli: Remen 122kn rolnice 60kn
ja za malagutija dakle minarelli platio remen 240kn-original malaguti....
 
apriliatg said:
uteg komad 24 kn- do 25 kn dalje nemoram neka me netko ispravi ako griješim, remen je 228 kn
vec sam napisao,ja sam remen platio skoro 240kn
 
apriliatg said:
uteg komad 24 kn- do 25 kn dalje nemoram neka me netko ispravi ako griješim, remen je 228 kn


Ma di vi uzimate te djelove  :shock: :shock: :shock: reci koliko ti triba utega i posljem ti ih po 10kn kom
 
meni je ista cijena remena za minarelli (malaguti 50ccm remen oko 240kn) i piaggio 125(runner vx125 remen oko 250kn)
 
apriliatg said:
pričamo o originalima!

Remen original 122 kn a za malagutija je moguce da je toliko inace kolju na djelovima a utege ne uzimam original tako da ne znam cjenu originala
 
Ja sam stator paljenja za SP 180 cekao mjesec i pol.
Mislio sam da je problem u dealeru, pa sam narucio i u drugome ovlastenome.
U oba je dio dosao isti dan, isti cca. 45. dan od narucivanja.
Ako nista, sad bar imam jednog u rezervi.
No, mislim da ovakve situacije ipak ne trebaju odbiti potencijalne kupce Piaggia.
Dobri su to skuteri i dijelova uglavnom ima, osim ukoliko se radi o starijem skuteru ili rjeđem kvaru, tada je ocito potrebno malo pricekati, iako nije ni to pravilo.

On-topic: Neos, Stalker i sl. su odlican izbor, bez obzira na male kotace u Stalkera. (y)
 
vickodu said:
Remen original 122 kn a za malagutija je moguce da je toliko inace kolju na djelovima a utege ne uzimam original tako da ne znam cjenu originala
ja sam pred dva mjeseca uzeo remen za malagutija i iznenadio se sa cijenom,a prije mjesec dana sam uzeo remen za runnera i mislim da je bio 258kn
 
U ovom slučaju msilim da je ona Sportcity 50 2t  pogotoov za akcijsku cijenu best buy.
Nov model,simpatičan,pouzdan(minarelli) i 14 cola  (y)
Neos konkretno mi se ne sviđa nikako,od izgleda do performansi,jedina pohvala za njega mi je visok volan,pa ne smeta nama dugonjama pri zakretanju.
To je moje mišljenje,ne želim kurit dodatno između trogirana i joke. :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.