54. ELEFANTENTREFFEN 2010., Bayerischer Wald

Zlatko said:
Koliko vidim - nitko..  :mrgreen: Od sto glasa, glasa čuti nije..
Jel´ ide netko na kraju, a da je aktivan na ovom forumu ili ne?
Nakon par pivi na šanku svi idu, a kada dođe tjedan dana do polaska, nema junačina... :LOL:
možda znam jednog koji ide..  :misli:  :mrgreen:
 
Zlatko said:
Koliko vidim - nitko..  :mrgreen: Od sto glasa, glasa čuti nije..
Jel´ ide netko na kraju, a da je aktivan na ovom forumu ili ne?
Nakon par pivi na šanku svi idu, a kada dođe tjedan dana do polaska, nema junačina... :LOL:
ja sam junačina... :D..ludo bih htio ići...možda odem...znati ću u srijedu ujutro....muči me isto što i Zlatka....recesija naime i obaveze u firmi... :shock:
 
darkofj said:
ja sam junačina... :D..ludo bih htio ići...možda odem...znati ću u srijedu ujutro....muči me isto što i Zlatka....recesija naime i obaveze u firmi... :shock:
Pa dođi do nas, slovencev :D
 
ako se odlucim onda idem autom :) nije mi daleko
 
Zlatko said:
Koliko vidim - nitko..  :mrgreen: Od sto glasa, glasa čuti nije..
Jel´ ide netko na kraju, a da je aktivan na ovom forumu ili ne?
Nakon par pivi na šanku svi idu, a kada dođe tjedan dana do polaska, nema junačina... :LOL:

ja prvi priznam da sam piškica.... iskrslo mi nešto i ne mogu ići ...  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

iako sam u tajnosti razvijao nekoliko inovativnih aduta za elefanten ...  :mrgreen: :mrgreen:
 
strasilo said:
ja prvi priznam da sam piškica.... iskrslo mi nešto i ne mogu ići ...  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

iako sam u tajnosti razvijao nekoliko inovativnih aduta za elefanten ...  :mrgreen: :mrgreen:
Ovo prvo znamo..  :mrgreen: :mrgreen: Šala mala.. Možemo razmijeniti iskustva uz pivu kada naiđem u Požegu... :mrgreen: (y)

I dalje ostaje pitanje; tko ide??
 
Zlatko said:
Ovo prvo znamo..  :mrgreen: :mrgreen: Šala mala.. Možemo razmijeniti iskustva uz pivu kada naiđem u Požegu... :mrgreen: (y)

I dalje ostaje pitanje; tko ide??

samo reci i tvoj sam...  :mrgreen: (y)
 
Malo sam pogledao prognoze okolo.. Tko bude išao, imati će odlične vremenske uvjete, tako da je ovo odlična prilika...
 
Ja sam sretao neke decke koji su isli prosle godine.Dok sam cekao na rampi-na propisanom odstojanju (kamion),obisla su me trojica...K´o iz filma Mad Max...Preko koznih odijela su imali neka krzna i sve to povezano nekim konopcima.Samo sam iz kamiona zatrubio_Okrenuli su se a posto imam u kamionu veliku naljepnicu "Suzuki",veselo su uzvratili pozdrav...Kasnije su 8-9 motora vozili iza mene,na brzoj cesti,zaklonivsi se od ledenog vjetra...Decki,svaka cast...
Hej, TT kazes da znas nekoga tko je lani bio...Sudeci po idejama i spremnosti...ne znam..Da nisi ti isla?
 
banditR said:
Ja sam sretao neke decke koji su isli prosle godine.Dok sam cekao na rampi-na propisanom odstojanju (kamion),obisla su me trojica...K´o iz filma Mad Max...Preko koznih odijela su imali neka krzna i sve to povezano nekim konopcima.Samo sam iz kamiona zatrubio_Okrenuli su se a posto imam u kamionu veliku naljepnicu "Suzuki",veselo su uzvratili pozdrav...Kasnije su 8-9 motora vozili iza mene,na brzoj cesti,zaklonivsi se od ledenog vjetra...Decki,svaka cast...
Hej, TT kazes da znas nekoga tko je lani bio...Sudeci po idejama i spremnosti...ne znam..Da nisi ti isla?
Jel´ bio možda ovaj sa CX 500? On ima takvo društvo, njih 2 - 3, doslovce kao iz Mad Maxa - a..
 
banditR said:
Ja sam sretao neke decke koji su isli prosle godine.Dok sam cekao na rampi-na propisanom odstojanju (kamion),obisla su me trojica...K´o iz filma Mad Max...Preko koznih odijela su imali neka krzna i sve to povezano nekim konopcima.Samo sam iz kamiona zatrubio_Okrenuli su se a posto imam u kamionu veliku naljepnicu "Suzuki",veselo su uzvratili pozdrav...Kasnije su 8-9 motora vozili iza mene,na brzoj cesti,zaklonivsi se od ledenog vjetra...Decki,svaka cast...
Hej, TT kazes da znas nekoga tko je lani bio...Sudeci po idejama i spremnosti...ne znam..Da nisi ti isla?
Ne, išao je moj asistent motorom, imam par sličica koje su mobitelima snimili moj muž i dvojica prijatelja koji su išli autom:
 
banditR said:
Ja sam sretao neke decke koji su isli prosle godine.Dok sam cekao na rampi-na propisanom odstojanju (kamion),obisla su me trojica...K´o iz filma Mad Max...Preko koznih odijela su imali neka krzna i sve to povezano nekim konopcima.Samo sam iz kamiona zatrubio_Okrenuli su se a posto imam u kamionu veliku naljepnicu "Suzuki",veselo su uzvratili pozdrav...Kasnije su 8-9 motora vozili iza mene,na brzoj cesti,zaklonivsi se od ledenog vjetra...Decki,svaka cast...
Hej, TT kazes da znas nekoga tko je lani bio...Sudeci po idejama i spremnosti...ne znam..Da nisi ti isla?


...za sada sam ja jedina ženska iz Hrvatske koja je na motoru išla na Elefanten.... (y)....
 
Nije Zlatko...Bar mislim da nije bio taj...Prepoznao bih taj motor.
Hej TT,hvala za slike.
I...Trxa,svaka ti cast.I zbog kilometara i zbog temperature.Kako si podnijela tu zimu?
 
...kakvu zimu???  :mrgreen:
...moj Zlatko kaže: nema zime, ima samo loše opreme... (y)
 
Zlatko said:
Ovo prvo znamo..  :mrgreen: :mrgreen: Šala mala.. Možemo razmijeniti iskustva uz pivu kada naiđem u Požegu... :mrgreen: (y)

I dalje ostaje pitanje; tko ide??
Tko ide....heee.....pa kako da ljudi idu kada ih ti onako preplašiš.......trebali su ići s menom, a kažu, Zlatko im objasnio da niti slučajno nedu, toliko je to strašno....da će na pola puta biti u nedoumici nastaviti ili se vratiti kući.....i oni to ozbiljno shvatili...nevjerojato koliko vjeruju Zlatku... :misli: :misli: :LOL: :LOL: :? :? :?
 
...zaista...tko ide ove godine...?