54. ELEFANTENTREFFEN 2010., Bayerischer Wald

anterr said:
Pozdrav svima, Zlatko, Ivon i ja stigli smo sinoć oko ponoći po debelom minusu, magli i zaleđenoj cesti. Sve u svemu bilo je ludo i nezaboravno. Od moja 3 elefantena ovaj je bio daleko najluđi što se tiče vremena i uvjeta na cesti a naravno i svega ostalog. Ubrzo sljede slike. (y)
Kapa dole svima koji su bili. (y) (y)
 
...evo malo slikica od mladih snaga ove godine na elefantenu...Denisa...
 
...
 
...
 
...
 
...vidi se  na zadnjoj slici kako je netko sretan što je stigao doma... :mrgreen:
 
Svaka čast, ovo je trebalo preživjeti  :naklon: :naklon: :naklon:

Zanimljive su ove ideje za prekrivanje motora, a i ostale dosjetljive inovacije  :LOL: super fotke  (y)
 
...susret samo za hrabre..... (y) (y) (y)
 
Mrzim zimu :x........ali vec par godina planiram Elefantentraffen....i svake godine zajeb...evo prošle u 12 mj. se stresao(tj.prije mj. i pol)....opet nista, ali ipak tu je nova nam godina :D
Ljudinama svaka čast i moj naklon :wink: slike 5+ 8)
 
Svaka čast, i moj naklon imate! Imam u planu, samo da bude zdravlja i kriza prođe!
 
Jao, jao, gledam i ne vjerujem, salute!
 
Chile said:
Mrzim zimu :x........ali vec par godina planiram Elefantentraffen....i svake godine zajeb...evo prošle u 12 mj. se stresao(tj.prije mj. i pol)....opet nista, ali ipak tu je nova nam godina :D
Ljudinama svaka čast i moj naklon :wink: slike 5+ 8)
Ma nemoj, bi mogli ove godine zajedno?
 
ne mogu se nadivit tim ljudima i slikama,ja sam sa svojim napravil par km s ovim gumama, a do gore stvarno svaka cast  (y)
 
ne mogu se oteti dojmu da je lakše doći iz HR do kampa, nego od ulaza u kamp di svog šatora ...  :LOL: (y)