600 RR 2006 trokira izmedju 1500 i 2500 obrtaja

Ja sam dobio nekog starijeg Kawasakija sa sličnim problemom, ali isto ima preotvoren auspuh. I kada sam probao neki, neoriginalni dB killer kao da se malo smirio na manjim okretajima. A isto do 2500-3000 mi loše radi.  :misli:

Pratim
 
Ja imam CBR-a 2006,Akrapovic-slip on,BMC filter,39000 km i nema nikakvog nacukavanja ni nepravilnog rada motor,pa mislim da ti auspuh i filter nisu problem. Struja ti je problem 100%,prijatelj imal R6 i stalno mu je trokiral motor između 7 i 8 tisuća okretaja kad se zagrijal. Mjenjane su lulice,kablovi,bobine,sviječice,a problem je ostajal. Na kraju se ispostavilo da je bil crveni prekidač za gašenje motora u kvaru! Kad je to zamjenil,nestalo je i trokiranje. Pogledaj si i prekidač na nogari,samo malo nek prekida na određenim okretajima(vibracijama),može ti se događati sranje koje ti se događa.
 
alen600 said:
Ja imam CBR-a 2006,Akrapovic-slip on,BMC filter,39000 km i nema nikakvog nacukavanja ni nepravilnog rada motor,pa mislim da ti auspuh i filter nisu problem. Struja ti je problem 100%,prijatelj imal R6 i stalno mu je trokiral motor između 7 i 8 tisuća okretaja kad se zagrijal. Mjenjane su lulice,kablovi,bobine,sviječice,a problem je ostajal. Na kraju se ispostavilo da je bil crveni prekidač za gašenje motora u kvaru! Kad je to zamjenil,nestalo je i trokiranje. Pogledaj si i prekidač na nogari,samo malo nek prekida na određenim okretajima(vibracijama),može ti se događati sranje koje ti se događa.

ili ga izbacis odmah  :mrgreen:
 
Pozz
Imam 600rr 2007g. I stavio sam powercomander 5 i secondary fuel modul. Sada imam problem motor upali i radi sve super na leru,mogu ga turirati sve dok ne pokaze temperaturu od 40 i tu mi pocne trokirat na 5000rmp i nece gas preko tog. Sad je pitanje sta bi moglo biti i sta da radim. Hvala