7. susret maxi skuteraša 29/30. 09 2012. Rab

Status
Not open for further replies.
DiAbLeRo said:
Mogli bi mi spojit naš meet sa maxiskuter ekipom na Rabu? Che ne dite?

Triba se dogovorit. :misli: :neznam: :LOL:
 
Ako mi ovaj meet pretvorite u susret autobusa, ja ču se lično pobrinut da stignem pred vama i potopit trajekat kad dolazite  :mrgreen:
@koma daj neko ograničenje npr. dvokotači koji dolaze nesmiju bit teži od 230kg bez vozača  :LOL:
 
Tmax said:
Ako mi ovaj meet pretvorite u susret autobusa, ja ču se lično pobrinut da stignem pred vama i potopit trajekat kad dolazite  :mrgreen:
@koma daj neko ograničenje npr. dvokotači koji dolaze nesmiju bit teži od 230kg bez vozača  :LOL:

slažem se u potpunosti sa tobom,..neki od sudionika prelaze kvotu i bez maxia  :mrgreen:
 
Ja sam još malo pu u toj kategoriji (100 +). Nadam se da bu muž s bebačicom išel s autom a ja s Belly-em  :D i ekipom.

Kak se može motor regat na par dana, jel se uzme neka proba ili šta, jer mi je skut odjavljen a htjela bi ići
 
v lady said:
Ja sam još malo pu u toj kategoriji (100 +). Nadam se da bu muž s bebačicom išel s autom a ja s Belly-em  :D i ekipom.

Kak se može motor regat na par dana, jel se uzme neka proba ili šta, jer mi je skut odjavljen a htjela bi ići

kaj te to j...e ak Belly vozi... :LOL:
 
v lady said:
Ja sam još malo pu u toj kategoriji (100 +). Nadam se da bu muž s bebačicom išel s autom a ja s Belly-em  :D i ekipom.

Kak se može motor regat na par dana, jel se uzme neka proba ili šta, jer mi je skut odjavljen a htjela bi ići

to je pravi odgovor, muž nek ide s autom !!!
(y)
:D
 
evo vidite kaj se desi kad dam muškome da me vozi, prvo mi slomi nogu, a onda kad mu nemrem pobjeć :polomljen: još me i napumpa  :bebica: nek se vozi s  :vozi: sigurnije je a profesionalci nek voze  :021:
a što se tiće Belly-a s njim mi se do sad ništa nije ružno desilo tak da ne  :wc: nego  :banana: :bananapivo: :bananalove: :gitara: :banana2: i to je to  :liza:
 
Status
Not open for further replies.