7. susret maxi skuteraša 29/30. 09 2012. Rab

Status
Not open for further replies.
Za sve one koji se silno brinu da dobiju info o susretu, kako bi u zadnji čas rekli da nemogu jer im je pukao nokat......informacije slijede u ponedjeljak......samo da im opet ne bude žao ko cucku kaj nisu išli....
 
v lady said:
evo vidite kaj se desi kad dam muškome da me vozi, prvo mi slomi nogu, a onda kad mu nemrem pobjeć :polomljen: još me i napumpa  :bebica: nek se vozi s  :vozi: sigurnije je a profesionalci nek voze  :021:
a što se tiće Belly-a s njim mi se do sad ništa nije ružno desilo tak da ne  :wc: nego  :banana: :bananapivo: :bananalove: :gitara: :banana2: i to je to  :liza:
Welcome back!!!!!
 
v lady said:
evo vidite kaj se desi kad dam muškome da me vozi, prvo mi slomi nogu, a onda kad mu nemrem pobjeć :polomljen: još me i napumpa  :bebica: nek se vozi s  :vozi: sigurnije je a profesionalci nek voze  :021:
a što se tiće Belly-a s njim mi se do sad ništa nije ružno desilo tak da ne  :wc: nego  :banana: :bananapivo: :bananalove: :gitara: :banana2: i to je to  :liza:

A kaj da velim na ovo osim  (y)
 
os nexus said:
Za sve one koji se silno brinu da dobiju info o susretu, kako bi u zadnji čas rekli da nemogu jer im je pukao nokat......informacije slijede u ponedjeljak......samo da im opet ne bude žao ko cucku kaj nisu išli....

koji ponedjeljak  :misli:
 
koma1 said:
koji ponedjeljak  :misli:

Pa najbolje onaj koji dolazi na 1.20.2012  :mrgreen:


os nexus said:
Za sve one koji se silno brinu da dobiju info o susretu, kako bi u zadnji čas rekli da nemogu jer im je pukao nokat......informacije slijede u ponedjeljak......samo da im opet ne bude žao ko cucku kaj nisu išli....

Meni neče bit žao, a oko programa baš me briga  :LOL:, samo da je nešto piča na večer i možda koji komad ribe ili ...... :jesus:
 
Tmax said:
Meni neče bit žao, a oko programa baš me briga  :LOL:, samo da je nešto piča na večer i možda koji komad ribe ili ...... :jesus:

..da nastavim odojka.... janca....

a što se tiče programa, ja ga očekujem u stilu ... opera... gledalište, kako poznam komu  :LOL:
 
Program je uistinu opsežan, započinje i završava u Mišnjaku cca 15-20 minuta ovisno o redu vožnje trajekta. :mrgreen:
 
os nexus said:
Program je uistinu opsežan, započinje i završava u Mišnjaku cca 15-20 minuta ovisno o redu vožnje trajekta. :mrgreen:

to je to...jel treba još kojem lumenu slikovni prikaz  :evil:
 
Maxiscooter said:
..da nastavim odojka.... janca....

a što se tiče programa, ja ga očekujem u stilu ... opera... gledalište, kako poznam komu  :LOL:

operem ti ja Burgiju na Rajskoj plaži...morskom vodom i onda bacim pjeskarenje  :mrgreen:
 
koma1 said:
operem ti ja Burgiju na Rajskoj plaži...morskom vodom i onda bacim pjeskarenje  :mrgreen:

Ma znam ja tebe, ti želiš mojeg Burgija da gladiš ali kaj valja kad ti ja ne dozvolim..... :LOL:
 
Maxi pozdrav, evo sa malim zakašnjenjem.

Petak 28.09.2012

-dolazak na otok Rab u popodnevnim satima
-smještaj sudionika
-20 sati ..večera na terasi hotela "Tamaris"
-druženje
-slobodna večer

Subota 29.09.2012


-07.30 - 09.30 doručak u hotelu za sve sudionike
-10.00 izlet brodom oko otoka sa posjetom bivšem zatvoru na Golom otoku te obilazak    istog.
-ručak na brodu
-povratak oko 18.00 sati u grad Rab
-20.00 večera u restaurantu hotela "Tamaris"
-druženje sudionika 

Nedjelja 30.09.2012

-07.30 - 09.30 doručak
-10.00 - 11.30 vožnja i razgledavanje otoka Raba...
-11.30 posjet starogradskoj jezgri Grada Raba
-13.00 završetak meeta i ispraćaj sudionika do trajekta
Vidimo se.....
 
Može se dobit podatke: Ime i naslov hotela i transakcijski račun kamo možemo poslati novac za rezervaciju....  :D
 
prijave i upite za  rezervacije smještaja  slati na

[email protected]

tu ćete dobiti i sve informacije o računu na koji će se uplačivati akontacija

cijena smještaja je ND 21 €
cijena večere    je      80 Kn
cjelodnevni izlet brodom (Rab-Goli-Grgur) sa (ručak, tur. vodič) 200 Kn


rok prijave zaključno sa 15.09.2012

dodatne info...šaljite meni na pp...

 
Tmax said:
Jel primate i učesnike sa pravim motorima  :LOL:
Nisam vidio listu prijava da se upišem  :mrgreen:

moze ali pod uvijetom da se vozimo zajedno i da te ne cekamo puno.....
 
Maxi pozdrav! Obzirom na to da će veliki broj učesnika odlučiti o samom dolasku na meet ovisno o vremenu, rezervacije su pomaknute do 15.09. Svatko si sam rezevira na mailto:[email protected], Prilikom rezervacije plaća se akontacija 30%.
 
Status
Not open for further replies.