99 racing school

SP said:
nisam pratia forum zadnjih dana pa nisam upoznat s tom cinjenicom  :mrgreen:
Nije upoznat nitko... :mrgreen:Nekad je Crunk sve slikao step by step i uveseljavao narod na forumu koji voli šarafanje,ali dugo već ništa... :misli: :?
 
Pa mogu vam jedino uslikati otvorenu masinu  :mrgreen:

ustvari i hocu, cim mi se bude dalo




samo transparentno  :0648: nemam sta sakrivati jer taj motor u prodaju nece nikada  :mrgreen:
 
Respect...Tako i treba,kupiš novi,izvozaš se do jaja pa šta bude... (y)
Ovo drkanje sa razmaženim kupcima i ostalim vucibatinama stvarno zamara i košta....
Nego,stavi neke slike kad imaš vremena... :smoke: :paper:
 
trikovi i to, impresija neka, novo?  :paper:
 
Grof said:
Marino, daj malo napisi dojmove.
Nemoj stediti rijeci.  (y)

evo ga sve na z forumu sa slikama, neda mi se ponavljat, a i tu je dosta receno samo bi se ponavljao

tko nevjeruje a ima vremena neka samo gleda jedan trening od pocetka gdje ljudi jedva da idu 20% u nagib, do kraja dana svi ga spuste na 40%, ok ne bas svi ali 90% ljudi ga spusti, a na kraju se ide i na 45% sto je vec ozbiljno, e sad
ovi profici strugaci laktova ce se malo i nasmijat ali nama obicnim ljudima to je veliki uspijeh, pogotovo radit osmice sa 20km/h u nagibu 45% 5-6 minuta bez greske
a onda i naucis da nije svaka guma , a ni svaki motor ni napravljen za nesto vise, ipak nemogu ja svog zeku na touring gumi vozit kao tuona na sport gumi.

ljudi probajte, vrijedi svake lipe
 
Link Marino link!

sent from dainese htc dhd using taptalk2

 
Kec je AS!

JA jedva cekam proljece da se opet nacrtam gore u "skolsku klupu"  :wink:
 
Danas sam na policijskoj akademiji probao Kecov Shiver sa bočnim kotačićima. Siguran način za treniranje vožnje.
 
Poštar,dali bi tebi Kec mogao pomoći da lupiš ispod tri minute?Ali sad stvarno,bez zafrkancije.Pitam to zbog svog djeda.On je htio kod Keca u školu.Pa ako možeš ti,može i djed. :misli:
 
Meni treba 1:46 sa RT-om i 1:47 sa GS-om.