A je to..."majstori"

Status
Not open for further replies.

PRObike Bojan

New member
Danas popodne mi uđe mušterija u radionu i veli da mu pušta guma na skuteru. Ok pušta, bumo mi to sredili! Skinem ja kotač i vidim da je na skuteru "montirana" nova guma, pogledam kotač i vidim da u biti ne pušta guma nego da je ventil stari i da je tu problem! Skidam prvi rub gume a kad tamo nova guma vidno oštečena kod montaže! Upozoravam mušteriju na to i skinem gumu do kraja da bih promjenio ventil. Kad sam skinuo gumu skoro sam pao u nesvjest! "MAJSTORI" od zanata su gumeni ventil zalijali tekučim metalom, fino obradili i polakirali "mjesto zloćina" kak ti sad ventil sigurno nebu puštal!!! Halo, pa ventil košta 10kn i stavlja se skoro uvjek kod montaže nove gume!!!Čovjek mi veli da mu nije jasno kak se to moglo desiti jer su mu gumu montirali majstori jednog renomiranog servisa u susjednoj županiji! O kojem servisu je rječ nebih o tome... U prilogu stavljam slike slikane prvim što sam imao pri ruci...btw.jao si ga mušteriji koja dobije takvu uslugu  (y)
 
pa ajde, ovo oštećenje na gumi još i može proći uz neki vjetar u leđa... i oprosti...  :LOL:

ali tubeles ventil zaliti tekućim metalom ( koji je btw. skuplji od novog ventila ) je stvarno "domišljato" ...  :LOL:
 
Treba se sjetiti napravit takvu pizd.....svaka im čast na domišljatosti :palacdolje:
 
možda bi trebalo navesti i ime servisa... da se zna (ne)otići tamo...  :mrgreen:
 
Kreteni! Fakat mi nije jasno... Da taj ventil košta, da je vrijedan, nebi ništa reko. Ali ovo...
 
strasilo said:
možda bi trebalo navesti i ime servisa... da se zna (ne)otići tamo...  :mrgreen:
Što se tiče imena nebih sad o njima! Jedino što mogu reči je to da imaju nekoliko otvorenih topica na ovom forumu... a imam i još neki update "bisera" ! Isti servis druga stvar...slika kad dojdem s posla...
 
Ajde Bojane, pošalji meni na PP kako se servis zove, pa neće ispast da blatiš konkurenciju. Meni ni iz džepa ni u džep.

Nego, nisi nam rekao kako je na kraju riješen problem s tom gumom. Jesi sredio?!
 
Rivi said:
Ajde Bojane, pošalji meni na PP kako se servis zove, pa neće ispast da blatiš konkurenciju. Meni ni iz džepa ni u džep.

Nego, nisi nam rekao kako je na kraju riješen problem s tom gumom. Jesi sredio?!
Normalno da sam sredio  (y) Izbrusio sam metal, ispolirao, dvaput polakirao i normalno stavio novi ventil! Kad sam izmontirao kotač vidio sam još jedan nedostatak...procjenite sami iz slike u prilogu!!!
 
....ocito da su "A JE TO"  majstori prema ovima!!!!!!samo da neko ne izgubi zivce pa.. :pistoles: :uzi:
 
PRObike Bojan said:
Normalno da sam sredio  (y) Izbrusio sam metal, ispolirao, dvaput polakirao i normalno stavio novi ventil! Kad sam izmontirao kotač vidio sam još jedan nedostatak...procjenite sami iz slike u prilogu!!!

A u pizdu strininu!  :shock:
Jebote, da je malo jače prikočio, rub čeljusti se mogao zabit u obod diska i zablokirat kotač!
Kužim da netko ne stavi podložnu pločicu... al da ne stavi jedan od dva glavna imbusa?!  :misli:
 
Ovo stvarno nije normalno,jel ja to slabo vidim ili fali vida koja drži čeljust.Mogli su ubit čovjeka.... :palacdolje:
 
fredi said:
Ovo stvarno nije normalno,jel ja to slabo vidim ili fali vida koja drži čeljust.Mogli su ubit čovjeka.... :palacdolje:
Ma ne vozi to čovjek nego "ljudina" od 120kg poput Tomeea i Speeda  :mrgreen: a onda bi im on pokazao kak se jedu "žganci"  :mrgreen:
 
PRObike Bojan said:
Ma ne vozi to čovjek nego "ljudina" od 120kg poput Tomeea i Speeda  :mrgreen: a onda bi im on pokazao kak se jedu "žganci"  :mrgreen:
(y)

:mrgreen: :mrgreen:
 
možda bi učinio veliku uslugu ljudima sa foruma i naveo ime servisa
ili reci meni pa ga ja navedem  8)
 
NEKID said:
možda bi učinio veliku uslugu ljudima sa foruma i naveo ime servisa
ili reci meni pa ga ja navedem  8)

znate ga skoro svi

cak i za jedan veci motomagazin u hr pise
 
to je garant neki glupi šegrt radil... tak to ide...

a i idiot taj kaje išo na sefvis... ja sam tak ljen... da mi se kotač obično ne da ni skidat kad je probušeno il tak nekaj..sam kupim sprej za 10€ onaj i narokam LOL...  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Status
Not open for further replies.