A je to..."majstori"

Status
Not open for further replies.
rednyaW said:
to je garant neki glupi šegrt radil... tak to ide...

a i idiot taj kaje išo na sefvis... ja sam tak ljen... da mi se kotač obično ne da ni skidat kad je probušeno il tak nekaj..sam kupim sprej za 10€ onaj i narokam LOL...  :LOL: :LOL: :LOL:
...i onda sprejom zamjeniš gumu...  :LOL:
 
..navedi ti ime servisa,zato forumi i postoje.
za one koji gume ne mijenjaju nije važno kao ni dali je radio šegrt ili 'majstor'
ime firme stoji iza toga..
 
I ja pretpostavljam da je Superbike Varaždin. Sretno im bilo jer im ovo nije prva negativna reklama na forumu. Osobno ne bih nikada otišao tamo baš zbog iskustava ljudi sa foruma.
Inače na servis idem iz Zadra za Veliku Goricu pa nek si oni misle odakle bi im sve ljudi dolazili da su stručniji i susretljiviji.
 
veeelik pozdrav majstoru iz superbike-a  (y)
baš je super  :shock:
 
Problem je u čovjeku koji je konkretno napravio te idiotarije mušteriji-vlasnik servisa to sigurno nebi dopustio jer vjerovatno živi od tog posla a "stručnjak"koji je to "obavio" niti cijeni svoj posao(za kojim je vjerovatno cvilio kao štene dok ga nije dobio),niti cijeni gazdu koji mu uplačuje socijalno,mirovinsko i plaču (a vjerovatno mu izlazi u susret i na načine na kakve mu ni tata ni mama nisu) a možda takove gadosti mušterijama radi namjerno kako bi mušterije preusmjerio negdje drugo-naprimjer tamo gdje radi fuš u popodnevnim satima kod nekog sličnog sebi !! Zamislite realno- koliko povjerenje mu je gazda ukazao samim tim što nevrši kontrolu nakon što je "stručnjak"odradio nekom nešto... a on mu vrača na način da mu potkopava firmu !!! Zar zaista mislite da bi čovjek koji je proputovao pola kugle zemaljske na motociklu nekome zalio ventil tekučim metalom ili da nebi ziherungom kapnuo po navoju vijka kočione čeljusti??? Ja u to nevjerujem !!!! Zanima me šta če "stručnjak"reči kad nakon ovoga vjerovatno dobije otkaz??
 
samo neka ga dobije što prije na radost i sreču i nas i vlasnika a njemu poruka nek se potrudi kod odabira i nalaženja servisera jer prošlo je vrijeme kada su svi mogli raditi sve
 
tomee said:
samo neka ga dobije što prije na radost i sreču i nas i vlasnika a njemu poruka nek se potrudi kod odabira i nalaženja servisera jer prošlo je vrijeme kada su svi mogli raditi sve

(y) (y)

sreca da je ovaj puta bio samo skuter u pitanju

mozda drugi put sfusa nekaj na nekom malo jacem motoru
a mozda niko fus ne primjeti do onog trena kad bude na cesti ispalo sranje
 
zvonko situm said:
Problem je u čovjeku koji je konkretno napravio te idiotarije mušteriji-vlasnik servisa to sigurno nebi dopustio jer vjerovatno živi od tog posla a "stručnjak"koji je to "obavio" niti cijeni svoj posao(za kojim je vjerovatno cvilio kao štene dok ga nije dobio),niti cijeni gazdu koji mu uplačuje socijalno,mirovinsko i plaču (a vjerovatno mu izlazi u susret i na načine na kakve mu ni tata ni mama nisu) a možda takove gadosti mušterijama radi namjerno kako bi mušterije preusmjerio negdje drugo-naprimjer tamo gdje radi fuš u popodnevnim satima kod nekog sličnog sebi !! Zamislite realno- koliko povjerenje mu je gazda ukazao samim tim što nevrši kontrolu nakon što je "stručnjak"odradio nekom nešto... a on mu vrača na način da mu potkopava firmu !!! Zar zaista mislite da bi čovjek koji je proputovao pola kugle zemaljske na motociklu nekome zalio ventil tekučim metalom ili da nebi ziherungom kapnuo po navoju vijka kočione čeljusti??? Ja u to nevjerujem !!!! Zanima me šta če "stručnjak"reči kad nakon ovoga vjerovatno dobije otkaz??
Nisam namjerno naveo ime radione da ne "blatim konkurenciju"(oni meni direktno nisu) tak da možemo raspravljat u globali, a ne o superbikeu i ostalima "osumnjičenima"  (y)
 
speed attack said:
(y) (y)

sreca da je ovaj puta bio samo skuter u pitanju

mozda drugi put sfusa nekaj na nekom malo jacem motoru
a mozda niko fus ne primjeti do onog trena kad bude na cesti ispalo sranje
Tak je  (y)
 
tomee said:
samo neka ga dobije što prije na radost i sreču i nas i vlasnika a njemu poruka nek se potrudi kod odabira i nalaženja servisera jer prošlo je vrijeme kada su svi mogli raditi sve
Vlasnik servisa je kriv na papiru više od radnika jer on odgovara za učinjeni posao, ali i sam si je kriv kad takvog zapošljava. Pa nemože mehaničar za poljoprivredne strojeve popravljat motocikle! Ili  :misli: :misli: :misli:
 
PRObike Bojan said:
Vlasnik servisa je kriv na papiru više od radnika jer on odgovara za učinjeni posao, ali i sam si je kriv kad takvog zapošljava. Pa nemože mehaničar za poljoprivredne strojeve popravljat motocikle! Ili  :misli: :misli: :misli:

moze

dok njegova pogreska ne ubije nekog na motoru
 
PRObike Bojan said:
Vlasnik servisa je kriv na papiru više od radnika jer on odgovara za učinjeni posao, ali i sam si je kriv kad takvog zapošljava. Pa nemože mehaničar za poljoprivredne strojeve popravljat motocikle! Ili  :misli: :misli: :misli:
Vlasnik bi trebao kontrolirati radnike, ili ne? :misli:
 
speed attack said:
moze

dok njegova pogreska ne ubije nekog na motoru
Zato bi u specijaliziranim servisima morali radit ljudi koji su školovani i obučeni za takav posao. Nažalost to je naša stvarnost...
 
Duke said:
Vlasnik bi trebao kontrolirati radnike, ili ne? :misli:
Pa normalno da bi ih morao kontrolirati(povremeno), ali vlasnik si nije smio dopustit takvu grešku da zaposli takvog majstora. U radionici u kojoj ja radim uskoro čemo zapošljavat nekoliko novih djelatnika(zbog proširenja posla) pa sigurno nečemo uzet prve s burze, nego čemo sve zainteresirane zvat na razgovor uz priložen životopis, raspitat se o njima u njihovoj okolini, pa tek onda ih zaposliti naravno ako nam budu odgovarali  (y)
 
PRObike Bojan said:
Zato bi u specijaliziranim servisima morali radit ljudi koji su školovani i obučeni za takav posao. Nažalost to je naša stvarnost...

nadam se da jednog dana bude tako i u HR
 
:misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :shock: :shock: :shock: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

jedino to mogu reci
 
PRObike Bojan said:
Pa normalno da bi ih morao kontrolirati(povremeno), ali vlasnik si nije smio dopustit takvu grešku da zaposli takvog majstora. U radionici u kojoj ja radim uskoro čemo zapošljavat nekoliko novih djelatnika(zbog proširenja posla) pa sigurno nečemo uzet prve s burze, nego čemo sve zainteresirane zvat na razgovor uz priložen životopis, raspitat se o njima u njihovoj okolini, pa tek onda ih zaposliti naravno ako nam budu odgovarali  (y)
mogu li se i ja javiti na natječaj ?  :misli:
 
Status
Not open for further replies.