A2 kategorija ???

Status
Not open for further replies.
:LOL: u ovoj temi je sve rečeno !

 
BobaCH said:
Kak ovo tumačimo?

- 3300 kn a2, kategorija koliko ja znam nema veze
ili
- 3300 kn a2 kategorija, koliko ja znam nema veze
:mrgreen:
Proročica Pitija :rofl:
Ibis, redibis, numquam peribis in bello!
ili
Ibis, redibis numquam, peribis in bello!
??!!
:mrgreen:

Iliti ga (za neuke):
Ići ćeš, vratiti se, nećeš u ratu poginuti!
ili
Ići ćeš, vratiti se nećeš, u ratu poginuti!


maRRio 8 said:
Očeš reć da ima neka ograničenja ako ima upisanu A kategoriju? :misli:
:lolcry:
Ja više ništa ne govorim. Davno sam ja svoje rekao... 8)
Samo se nadam da će ti Q mozgovi koji su prelijeni pročitati ravno 2 članka zakona koji ih se i tekako tiče zbog toga pošteno nahebati.
 
hRRvoje šta više gledan avatar , to više uviđam sličnost između tvog lika i djela i lika Dr. House-a  :mrgreen: sličnost je nevjerojatna!

:mrgreen: ionako nema šta pametno se ovde pisat... oft.

on top. pročitajte sve stranice ove teme.
 
Hrvoje said:
:lolcry:
Ja više ništa ne govorim. Davno sam ja svoje rekao... 8)
Samo se nadam da će ti Q mozgovi koji su prelijeni pročitati ravno 2 članka zakona koji ih se i tekako tiče zbog toga pošteno nahebati.
Ajde ovak:
Zakon nisam čitao jer sam mislio da me se ne tiče. Imam 20 godina položio sam B i A kategoriju sa 18. B kategoriju imam skoro 3 godine, a A preko 2. Znači mislio sam pošto sam položio A po starom zakonu i isteklo mi je 2 godine, da ne spadam u tu kategoriju nikako, osim što sam valjda mladi vozač do 24. godine.
BTW: što se tiče lobotomije, tako jedino možeš razgovarat sa ovim mojim nickom u virtualnom svijetu, jer nemaš pojma ko sam, nema se baš smisla nekog ismijavat, o kome nemaš pojma. :wink:
Pozdrav.
 
maRRio 8 said:
Ajde ovak:
Zakon nisam čitao jer sam mislio da me se ne tiče. Imam 20 godina položio sam B i A kategoriju sa 18. B kategoriju imam skoro 3 godine, a A preko 2. Znači mislio sam pošto sam položio A po starom zakonu i isteklo mi je 2 godine, da ne spadam u tu kategoriju nikako, osim što sam valjda mladi vozač do 24. godine.
Aha dakle:
1. Nisi čitao zakon.... Nema oprosta! Svaki domoljub, bajker, osvješteni građanin mora zakon znati napamet! A onaj tko je izmislio onu "Tko prizna..." je budala. :mrgreen:
2. Kažeš da si položio po starom zakonu, ali ipak si po novom valjda mladi vozač. Ovaj logički slijed je izuzetan! Budi sumnju? Ili možda ipak ne? Ako budi, da si pročitao 2 pišljiva članka možda bi te to dovelo i do odgovora. Znači ili sumnja probuđena nije ili je to sve jednostavno malo prekomplicirano, a? :LOL:

maRRio 8 said:
BTW: što se tiče lobotomije, tako jedino možeš razgovarat sa ovim mojim nickom u virtualnom svijetu, jer nemaš pojma ko sam, nema se baš smisla nekog ismijavat, o kome nemaš pojma. :wink:
Pozdrav.
Na svu sreću pa ne trebam razgovarati sa tobom u stvarnom svijetu niti u virtualnom svijetu. Niti znati tko si. (y)
I ova dosadašnja komunikacija je toliko opsežna da kroz nju otkrivam blagu mazohstičku crtu u karakteru. :mrgreen:

I da, ne ismijavam. Samo na demokratski način posredno izražavam svoj stav prema određenom medicinskom postupku. 8)
 
dostaaaaaaaaaaaaaaaaaa :zid: :mrgreen:

tko ima još pitanja nek krene čitati s razumjevanjem

do slušanja
 
Status
Not open for further replies.