airbrush mac = legenda

super mi je ovaj cbr zadnji...
a zamina me dali bi bilo moguce na kacigu nacrtati necije lice,kao sta je rossi imao na jednoj utrci
 
Vidim da je Mac počeo sam fotkati i to u kvartu, još samo da mu onaj luzer od frenda složi stranicu. :mrgreen:
 
mate said:
Vidim da je Mac počeo sam fotkati i to u kvartu, još samo da mu onaj luzer od frenda složi stranicu. :mrgreen:
: :jesus: vozdra frende radili smo na stranici i sada samo dodajem nove radove (y)
 
mate said:
Da, vidim da dodaješ....pitam sa samo kad će doći na red oni nakon '99-te? :mrgreen: :mrgreen: :jesus:
:piva: e fRRende ovaj tjedan sam na 79-ima  Z650 i Z 1000 pa valjda će ko uletit i sa novijim (y)
 
prijatelju predlazem ti da osmislis neki svoj logo i podjelis nam u obliku naljepnica da ne moramo stalo objasnjavati TKO nam je farbao  :D
ako netko ima neku logo ideju neka samo izvoli  (y)
 
Ne fali ni ovim starima ništa,samo ih lipo osvježi i da im daha a da ne izgube na na svom vremešno-još uvik lipom stilu ,samo radi majstore  (y)
 
papillon said:
Ne fali ni ovim starima ništa,samo ih lipo osvježi i da im daha a da ne izgube na na svom vremešno-još uvik lipom stilu ,samo radi majstore  (y)
danas sam isporučio Buci djelove za njegovog Z-ea pa će valjda stavit koju sliku :mrgreen:
 
Nakano said:
prijatelju predlazem ti da osmislis neki svoj logo i podjelis nam u obliku naljepnica da ne moramo stalo objasnjavati TKO nam je farbao  :D
ako netko ima neku logo ideju neka samo izvoli  (y)
frende  bit će majce za ekipu sa Lošinja na idućem Grobniku,u subotu vas nisam našel :misli:
 
evo jednog zelenka :mrgreen:

[privitak je izbrisao admin]
 
Jel postoji mogućnost da boja na felgama koje su farbane u zlatno izgleda kao boja ovih kočionih čeljusti na zadnjoj slici ili sve farbane felge u zlatno moraju biti senf boje (ajd, ove su mi još i OK)? :mrgreen:
 
Medo said:
Jel postoji mogućnost da boja na felgama koje su farbane u zlatno izgleda kao boja ovih kočionih čeljusti na zadnjoj slici ili sve farbane felge u zlatno moraju biti senf boje (ajd, ove su mi još i OK)? :mrgreen:
pa majstore nemoraju izgledat ko senf,može i kao majoneza sve ovisi o željama  :mrgreen: :jesus:
 
Svoje ti još nisam donio na farbanje jer sve do sada što sam vidio a da su farbane su čudne nijanse. :mrgreen:
 
mac.airbrush said:
pa majstore nemoraju izgledat ko senf,može i kao majoneza sve ovisi o željama  :mrgreen: :jesus:
jučer me zašpotal kak me nema niš :wink:

Evo Mac, rezervar ide kak smo se dogovorili, + felge.
nemoj da ne buš imo vremena!!! :jesus:
 
Jeli ovo inspirirano CBR600RR-om za 2009. godinu? Onom plavom kombinacijom? :misli:
Meni se čini da je, super odrađeno... (y)
 
Jel to tvoja pila Mac? Baš sam te mislio zvati malo ovih dana da te čujem i da piće neko dogovorimo. Kakva je to spulja na stroju?