airbrush mac = legenda

Danas sam i ja dobio (citaj - jedva docekao :mrgreen: ) svoju masku  :ples: :jiggie: :ples:
Maska je refreshana friskim slojem boje i stavljen je airbrush, nish too fensi-smensi (checkered flag) nego taman da se dobije ono nesto sto me je*eno veseli. Izvedeno je bas onak kak treba (y) ali to nema potrebe posebno napominjat.
Pohvale majstoru :naklon: a kroz koji dan kad slozim puknem i koju slikicu.
 
mate said:
Sorry, nisam danas otvarao ovaj topic. Je, to je ta radiona u sklopu škole u Držićevoj, zove se TIZ Metal. Meni su do sada radili dosta toga i rade dobro, samo što eloksacija kao kemijski postupak nije komplicirana nego je problem u materijalu. Što je aluminij slabiji u leguri to se odmah vidi na boji, tako da sam sa Dukcima imao sreće jer su svi fuzići, nogice, mostovi, nosači lančanika, srca diskova, poluge mjenjača i kočnice, i na kraju i cijela ova glomazna vilica ispali super. Kad eloksiraš u crno onda je rizik manji jer se uvijek da ofarbat u mat crnu boju dok su neke stvari u raznim drugim bojama ispadale vrlo loše.
Obratite pažnju na razne pikse i puškice koje se nalaze u tim dijelovima. Meni su se sad na vilici doslovno otopile četiri puškice i slagao sam nove s jednim novim sistemom pop nitni jer drugačije ne bi išlo. Velim, na to trebb obratiti pažnju da vam ne prisjedne ideja eloksiranja. 8)
Cijene variraju ali su svake godine osjetno skuplji. Zadnje je bilo da su fuzići s nosačima došli 200kn, a bočni nogar, nosač lančanika, gornji most sa centralnim šarafom i vilica 300kn. :mrgreen:

Bravo Mate, korisna informacija  (y)
 
Posto sam bio u setnji skrenuo sam do garage cestitat zicBo motorceku i slikao konacno masku. 8)
Slike su sa mobom jer je fotic imao bliski susret sa podom i vise mu ne dela AF :cry:
Uglavnom ovak to izgleda za sada, jos na red dolazi nastavak istog dizajna na repu i vjerojatno zamjena prednjeg blatobrana (naravno airbrush na istom).
Nije nish puno ali mene veseli i nekak mi se cini taman za moj motorcek, ni previse ni premalo. Me happy, me very happy. :D


....sa jedne strane


....sa druge strane


....siri kadar za bolji dojam

..... TO BE CONTINUED ..... :wink:
 
evo najnovijeg uratka danas složen pa evo i koja slićica :mrgreen:
 
Lav said:
Maca i ja mogu pohvalit , samo  , radio mi je tetku airbrush na triumphu i tetak je prezadovoljan , odlicno je ispalo !!

Ovo?

Ako ima zainteresiranih, isti je u Oglasniku na ovom portalu...

A airbrush je vrhunski, nema što...  (y)
 
da, da!
Dosad sam šutio, ali nakon što sam vidio oklope, mogu samo reći:
:naklon:
jebenica!

slikice bumo puknuli kasnije!
 
Zaboravih pohvalit Maca....

Čovjek mi je plastificirao alu kofere, preživjeli su prvi test (ozbiljan).....ja zadovoljan, a i cijena je bila razumna...uglavnom, kvalitetno i profesionalno odrađen posao!

Hvala Mac!
 
Evo slikica moje fazerice nakon majstorove dorade :wink:
Sitnica ali je refreshala cijeli motor i mene veseliiiii (y)

Tnx Mac