Ajmo u Fužine :-)......

nisam pročitao ovo od alfreda.

ali , ja gledam stvari drugim očima kada idem negdje, ne želim jesti na glavnom trgu u  masovka lokalu.
idem negdje, gdje mogu nešto doživjeti drugačije.
a u kolibi je sve drugačje.90 % jela, nisam nikada ćuo,a kamoli probao.

nema veze, bute drugi puta, prije kupanca u N.Vinodolskom
 
rhythm said:
a u kolibi je sve drugačje.90 % jela, nisam nikada ćuo,a kamoli probao.

nema veze, bute drugi puta, prije kupanca u N.Vinodolskom

Pa tak je, A, sigurno bute još koji put išli prema tamo, pa se onda zaletite do Vagabunda.

Btw, kad smo kod neobičnih jela - ovo crno na fotkama su fenomenalne polpete od kopriva, ovo kaj izgleda kao riža je odlična zobena kaša (a od nje rade i odličnu pitu od jabuka), a kobase su od divljači, mmmmmmmmmmmmmmmmm... sve je nekak domaće, prirodno i jako jako ukusno...
 
Ljiki said:
Pa tak je, A, sigurno bute još koji put išli prema tamo, pa se onda zaletite do Vagabunda.

Btw, kad smo kod neobičnih jela - ovo crno na fotkama su fenomenalne polpete od kopriva, ovo kaj izgleda kao riža je odlična zobena kaša (a od nje rade i odličnu pitu od jabuka), a kobase su od divljači, mmmmmmmmmmmmmmmmm... sve je nekak domaće, prirodno i jako jako ukusno...
sve je to ok al nesmijem spomenut vozaću,bude si od doma nosil mesni narezak  :LOL: :LOL:
 
Ma neee, pa ima i mesa i to svih vrsta, a da ne spominjem ovaj gulaš od divljači sa fotke, ne bu vam nikakav mesni narezak trebao  :mrgreen:
 
lijepi đir. Slučajno sam biou ponedjeljak u Fužinama....jbt kiša, blato na cesti, hladno  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:, zakasnio sam samo dan i preskočio lijepo vrijeme.  Rastoke su super, puno ljepše nego Fužine (moje mišljenje) a restorančić www.petro-rastoke.com , ugodan ambijent (ustvari sve je vani iznad potočića), pastrve pored tebe....mrak, a ako se zaputite na izvor Gacke, i pri tome idete preko plitvica pa skretanje za Senj, hehehehehočekujtdobar dio makadama jer se cesta radi, neutabani oštri šljunak u svakom slučaju koma. Očekivao sam da ću s motora sići pun mušica, kad ono bijel od prašine. Ako pak idete na gacku sa zapadne strane (ne preko plitvica) tada ne bi trebalo biti problema. (y)  U svako m slučaju nećete fulati. Malo makadama (20 km  :mrgreen: :mrgreen:) nikog nije ubilo.
 
ovaj vikend smo bili na moto susretu u Delnicama pa smo subotnje prijepodne iskoristili malo za obilazak Gorskog Kotara i posjetili smo Lokve i Fužine i bilo je stvarno fenomenalno  (y) a fotke će biti ovih dana!  :wink:
 
na putu prema Fužinama svratili smo do Lokvarskog jezera i pogled je stvarno fantastičan!  :yes:
 
... i na jednu i na drugu stranu prema Lokvama.  (y)
 
a u Fužinama na Bajeru se čak niti "puno hrabriji" domoroci nisu kupali jer voda je bila ko iz frižidera!  :mrgreen:
 
... ali zato sa jezera je dobar pogled prema autocesti...
 
nakon obilaska svih tih "baruština" otišli smo do grada,koji je raskopan više od Zagreba,na klopu u jednu konobu. :hrana:
 
a s obzirom na kraj u kojem se nalazimo na meniju su bile žabetine... :klopa:  (y)
 
live-for-ride said:
lijepi đir. Slučajno sam biou ponedjeljak u Fužinama....jbt kiša, blato na cesti, hladno  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:, zakasnio sam samo dan i preskočio lijepo vrijeme.  Rastoke su super, puno ljepše nego Fužine (moje mišljenje) a restorančić www.petro-rastoke.com , ugodan ambijent (ustvari sve je vani iznad potočića), pastrve pored tebe....mrak, a ako se zaputite na izvor Gacke, i pri tome idete preko plitvica pa skretanje za Senj, hehehehehočekujtdobar dio makadama jer se cesta radi, neutabani oštri šljunak u svakom slučaju koma. Očekivao sam da ću s motora sići pun mušica, kad ono bijel od prašine. Ako pak idete na gacku sa zapadne strane (ne preko plitvica) tada ne bi trebalo biti problema. (y)  U svako m slučaju nećete fulati. Malo makadama (20 km  :mrgreen: :mrgreen:) nikog nije ubilo.
danas smo odradili taj dio od Otočca do Korenice po makadamu,i VFR i Beverly 500 stigli živi i zdravi iako je na mjestima šljunak samo zasipan toliko da je guma propadala do felge  :?
 
Bome nas je ove sezone dost posjetilo Fuzine!

Bili smo i mi i isto tak klopali u Vagabundu. Nema mu ravnog. Ono kaj treba preporucit je jutarnja kavica s toplim strudlom od borovnice u hotelu Bitoraj. Kaj se spilje Lokvarke tice, zatvorena je do daljnjeg pa se nemojte zaletavat tam. Iz tog razloga smo i mi zavrsili u Vrelu s vrlo toplim voditeljem koji je nerazgovjetno prical i deral se na nas kad smo ga nekaj pitali  :mrgreen:

A apropo umjetnickih instalacija u spilji Vrelo, misljenja sam da tog umjetnika treba zatvorit u neku spilju i ne pustat ga van. Kataklizma.

Andreya, lepe fotke!

Pozdrav
 
E da, na pocetku ljetovanja zapalili smo i do Slunja tj. Rastoka. Slazem se s Tvojim izborom Andreya - Pod rastockim krovom je mrak klopa i ok cijene, drzi ju familija koja je sve kaj je imala utkala u to i znaju posel - malo sam prical s gazdom. Pozovi se slobodno na Croatian routes iliti Hrvatske rute-gazda bu znal..