Ako već morate kupiti veliko kolo, bar nek bude jak i ljep(Sportcity 250)

pak said:
Pa 120 je sasvim ok brzina...ali znam da bet&win ide 127 a beverly 135,čak i malo više...pa je zato tih sp-ovih 122 malo čudno izgledalo..pogotovo ako se uzme da imaju on i bev vjerojatno isti motor....(a možda je zbog manjih kotača krajnja manja).

i Dalje bi me zanimalo dal je on brži od beva od 80-120..ili  je obrnuto.

hvala za cijenu....čini mi se da je sasvim pristojna.....očekivao sam malo iznad 30k kn.

Budi siguran da brzine koje navodiš nisu istinite, one se ne mjere na km/satu vozila niti usporednom vožnjom s nekim automobilom, realni podaci se mogu nači samo u homologacijskom zapisniku, ili da budu mjereni na radnom stolu u istim uvjetima za sva vozila.
Promjer kotača koji spominješ je isti jer Sportcity ima višu, a Bev nižu gumu tako da na kraju vanjski promjer (55 cm) nema utjecaj na ubrzanje. Ako se već hvataš tog područja onda bi trebao znati da će manji promjer kod iste mašine dati veče ubrzanje, bez da ponavljaš pitanje
 
S novin gumama i dobro zagrijanon makinjon, beverly ide priko 140. Nek se zna da ga ne hvalin zato jer ga iman, nego stvarno nikad nisan čuja niti riči pokude za beverlija. Od nikoga. Sad, nemogu objektivno uspoređivat sportcitija i beverlija, sportcitija nisan vozija. Al san nekako uvjeren da će beverli ostat na iznad sporcitija po prodaji. Provjeren je. Šta je sigurno sigurno. Ponavljan, neman ništa protiv te aprilije
 
Kad će se 250ccm verzija pojaviti u prodaji i hoče li biti isključivo injection?
 
filiplatinovicz said:
prekrasan skuter... skoro kao moj peugeot!
ne vidim razloga da jedna osoba za iskljucivo gradsku voznju uzima nesto jace od cvaje 50 ccm, osim ako na semaforu ne zeli biti najbrza...
:mrgreen:

Ne vidim razloga da netko uopće uzima cvaju....  :misli: :misli: