Akrapovic atest

Ok. Ne znam. A pisem.
Ali spuh je definitivno za suzuki 600 i njemackoj je tipiziran, tüv süd flensburg.
 
Zvao lika na tehnicki koji obavlja atest u Porecu i on kaze ovako;
Nije bitna kubikaza na homologacijaskom listu niti godina niti nista ,cak niti proizvodac, BITNO JE TO da u brojevima sasije brojevi koji dolaze redoslijedom od 7-og ili 9-og pa nadalje,nije bio siguran preko telefona, moraju pasat i pisat na auspuhu pod mjestom di pise Tip auspuha.
Prema tome oni na CVH-u znaju da taj auspuh je deklariran za moj motor izmedu svih ostalih i kad pogledaju njega i u prometnu nemaju sta dalje gledat,po novome navodno.
Kako on kaze,ja cu ti slikat i napisat sta god zelis ali na atestu u CVH nece proci ako nije tako i dobiti cemo odbijenicu..
Kaze da tako proizvodac auspuha deklarira svoje proizvode prema masinama sto se tice co2 i buke i svega.
Kaze,nije to samo izmjeriti duzinu i buku,bitno je sta je proizvodac ugravirao prema tim brojevima.
Navodno da ti brojevi ne oznacavaju samo takorec sasiju motora nego plus i te neke dodatne stvari..
Kud ova drzava ide jbt.

Uzet cu polovni org. za tehnicki i to je to..
 
kacigae30 said:
Zvao lika na tehnicki koji obavlja atest u Porecu i on kaze ovako;
Nije bitna kubikaza na homologacijaskom listu niti godina niti nista ,cak niti proizvodac, BITNO JE TO da u brojevima sasije brojevi koji dolaze redoslijedom od 7-og ili 9-og pa nadalje,nije bio siguran preko telefona, moraju pasat i pisat na auspuhu pod mjestom di pise Tip auspuha.
Prema tome oni na CVH-u znaju da taj auspuh je deklariran za moj motor izmedu svih ostalih i kad pogledaju njega i u prometnu nemaju sta dalje gledat,po novome navodno.
Kako on kaze,ja cu ti slikat i napisat sta god zelis ali na atestu u CVH nece proci ako nije tako i dobiti cemo odbijenicu..
Kaze da tako proizvodac auspuha deklarira svoje proizvode prema masinama sto se tice co2 i buke i svega.
Kaze,nije to samo izmjeriti duzinu i buku,bitno je sta je proizvodac ugravirao prema tim brojevima.
Navodno da ti brojevi ne oznacavaju samo takorec sasiju motora nego plus i te neke dodatne stvari..
Kud ova drzava ide jbt.

Uzet cu polovni org. za tehnicki i to je to..
mislim da priča gluposti. Ovako izgleda homologacijski list za moj bos auspuh za gsx 1250 fa, stranica 2
https://www.bosauspuff.de/media/shared/Downloads/Type_7011-1.pdf
broj auspuha je e4 2281 (9) Typ 7011  broj šasije JS1CH135100107506, ja tu ne vidim neku povezanost brojkama.predpostavljam da on misli na original auspuh, meni na originalu piše SUZUKI E4 18HO tako da ni tu ne vidim neku povezanost sa brojem šasije
 
Ma bjez,tko zna sta on ima u glavi..

De vidi kodove masine,mozda je on mislio na te kodove,iako je rekao sasija..
 
Auspuh komplet sa granama.

U prometnoj dozvoli pod rednim brojem  14 (Tip, Model) piše RM04
                        pod homologacijski tip  (D.2)              piše  A/01


Isto to (RM04 i A/01) piše i na homologacijskoj kartici.
Svi ostali brojevi u prometnoj ili na kartici nemaju veze s vezom.
Barem kod mene.