Akrapović - Hrvatska lol

st_ninja

New member
ljudi moji zna li itko zasto  treba cekat skoro mjesec dana da dodu akrapovici u hrvatsku???sta je to neko cudo???
zna li itko di mogu nabavit hexagonalni akrapovic za zx10r 2006  bolt on  a da ga dobijem za dva dana (da ga ima na lageru).....
U migo moto ga nema i nece ga dobiti navedenih 30 ak dana...  :misli: :misli: :shock: :? :x
 
st_ninja said:
ljudi moji zna li itko zasto  treba cekat skoro mjesec dana da dodu akrapovici u hrvatsku???sta je to neko cudo???
zna li itko di mogu nabavit hexagonalni akrapovic za zx10r 2006  bolt on  a da ga dobijem za dva dana (da ga ima na lageru).....
U migo moto ga nema i nece ga dobiti navedenih 30 ak dana...  :misli: :misli: :shock: :? :x

pise se AKRAPOVIČ

jesi jos negdje pito osim u mm-u?
 
st_ninja said:
ljudi moji zna li itko zasto  treba cekat skoro mjesec dana da dodu akrapovici u hrvatsku???sta je to neko cudo???
zna li itko di mogu nabavit hexagonalni akrapovic za zx10r 2006  bolt on  a da ga dobijem za dva dana (da ga ima na lageru).....
U migo moto ga nema i nece ga dobiti navedenih 30 ak dana...  :misli: :misli: :shock: :? :x

Ja sam čuo da je to jednostavno tako i da svi čekaju mjesec dana bilo gdje u svijetu jer im je navodno takva politika firme, a sad ...
 
Ja kada sam uzimao Akrapa za FZ1 dobio sam ga HP expresoma odmah drugi dan nakon uplate.
Bilo na lageru i SP verzija koju sam uzeo a i Hexagonal u titan i carbon izvedbi! :ples:
 
Meni isto tako danas reko jedan gospodin da Akrapoviča nema još mjesec dana u MM!
Još kaže da će cijena biti za Hondu 600RR 2007 između 5000-6000 kn :shock: :shock: :shock:
 
Sekol600RR said:
Meni isto tako danas reko jedan gospodin da Akrapoviča nema još mjesec dana u MM!
Još kaže da će cijena biti za Hondu 600RR 2007 između 5000-6000 kn :shock: :shock: :shock:
slip-on ili komplet...ako je kompet to nije uopće puno!
I koji model?
 
Sekol600RR said:
Meni isto tako danas reko jedan gospodin da Akrapoviča nema još mjesec dana u MM!
Još kaže da će cijena biti za Hondu 600RR 2007 između 5000-6000 kn :shock: :shock: :shock:
pito frend za cbr1000rr 2007 i dolaze navodno krajem 5mj i košta 6500kn onaj novi slip on
 
Sekol600RR said:
Meni isto tako danas reko jedan gospodin da Akrapoviča nema još mjesec dana u MM!
Još kaže da će cijena biti za Hondu 600RR 2007 između 5000-6000 kn :shock: :shock: :shock:

Da tak sam i ja čuo, na svu sreću ja sam ga dobio za 2 dana jer su za moj (stari) motor imali na lageru
 
Evo moje iskustvo: naručio sam ga oko 2.4 i stigli su mi 22.4 u nedjelju prošlu,tj.špica ih je donesao Čmelaru na trkama u Marofu,znaći oko 3 tjedna,a sad rećeno mi je bilo kada sam ih narućivao da će mi doći za mjesec dana ali u praksi je to ubjek malo prije 2 do 3 tjedna kaže MMs sve zavisi kako Akrapovič isporučije robu prema Ktm-u....pa onda carina i ostale jebade i gasssssssssssssssss.....
 
Dobre stvari isplati se čekati. Kupovinom u RH kupuješ i proizvod sa plačenim davanjima, računom i garancijom, potpuno legalno. Sve ostalo su sekundarna rješenja.
 
joke said:
Dobre stvari isplati se čekati. Kupovinom u RH kupuješ i proizvod sa plačenim davanjima, računom i garancijom, potpuno legalno. Sve ostalo su sekundarna rješenja.

Kaj ima garancija na Akrapovič odnosno na auspuhe generalno? :misli:
 
piranello said:
Kaj ima garancija na Akrapovič odnosno na auspuhe generalno? :misli:

Da, ima garanciju 12 mjeseci ako nema nikakvih vanjskih oštećenja.
Tvornica garantira samo za kvalitetu proizvoda.
 
a jel se isplati zaletit u sloveniju po njega?kakva je razlika u cijeni,još dobiš i povrat poreza ak te ne zaebavaju ovi na grani!!ima tko iskustva s tim?
 
Sekol600RR said:
Meni isto tako danas reko jedan gospodin da Akrapoviča nema još mjesec dana u MM!
Još kaže da će cijena biti za Hondu 600RR 2007 između 5000-6000 kn :shock: :shock: :shock:
Pa ipak je to Akrapovič! (y)
 
Atua said:
a jel se isplati zaletit u sloveniju po njega?kakva je razlika u cijeni,još dobiš i povrat poreza ak te ne zaebavaju ovi na grani!!ima tko iskustva s tim?

Ako se več odlučiš za kupnju Akrapoviča u SLO, raspitaj se za cijene kod dealera. Cijene u tvornici su u prosjeku više nego kod dealera.

Što se dealera tiče...možeš jih nači na svakom čošku Slo-ja  :)
 
piranello said:
Zakaj jednostavno ne probaš negdje u Sloveniji kupit ili direktno u Akrapoviču?  (y)

pokušali doći do njih direktno al ne žele oni nego  da se ide  preko MM-a jer kao on im je zastupnik bla bla....i tako uglavnom nemoze se...baš mi kidaju živce...mislim da ću sad povuć narudžbu....mjesec dana je PREVISE pogotovo nama pomorcima koji smo doma po 2-3 mjeseca pa nas opet nema...sta ce mi auspuh kad ga necu uspit ni stavit na motor....UBER LOL....
 
st_ninja said:
pokušali doći do njih direktno al ne žele oni nego  da se ide  preko MM-a jer kao on im je zastupnik bla bla....i tako uglavnom nemoze se...baš mi kidaju živce...mislim da ću sad povuć narudžbu....mjesec dana je PREVISE pogotovo nama pomorcima koji smo doma po 2-3 mjeseca pa nas opet nema...sta ce mi auspuh kad ga necu uspit ni stavit na motor....UBER LOL....
A kad si se sjetio i sad bi odmah auspuh! Onda ga naruči da ti dođe kad se vratiš s mora! 8)