Akrapović - Hrvatska lol

st_ninja said:
pokušali doći do njih direktno al ne žele oni nego  da se ide  preko MM-a jer kao on im je zastupnik bla bla....i tako uglavnom nemoze se...baš mi kidaju živce...mislim da ću sad povuć narudžbu....mjesec dana je PREVISE pogotovo nama pomorcima koji smo doma po 2-3 mjeseca pa nas opet nema...sta ce mi auspuh kad ga necu uspit ni stavit na motor....UBER LOL....

Pa imaš u Splitu Yamahin salon koji drže Akrapoić auspuhe.
Nazovi ih i pitaj koliko njima treba da dobiju auspuhe.
No bez obzira na to mjesec dana je sasvim OK vrijeme za isporuku jednog takvog proizvoda.
Jedino što mislim da smo mi malo postali preosjetljivi i da ono što mi okom to drugi skokom.
Ja osobno znam Miljenka(vlasnika Migo-mota) i kad ti čovjek kaže da će ti napravit sve da dobiješ auspuh u mjesec dana onda će ti to i napravit.
A ni on ne može svaki dan ići u Sloveniju po 2-3 komada auspuha jer smo se mi sad sjetili da bi stavili Akrapa.
A da ne govorim o lageru koji bi trebao imat da nas sve zadovolji.
 
Vedran_ZG said:
A kad si se sjetio i sad bi odmah auspuh! Onda ga naruči da ti dođe kad se vratiš s mora! 8)

a ljudi moji...sitija sam se sad jer sam dobija neke pare nazad koje su mi neki bili duzni i ocu auspuh i to u roku 2 dana...al zaboravljam ja da smo mi u HRVATSKOJ....mozda pokusam sa necim japanskim.....bice  problem jer ih nemaju di drzat na lageru s obzirom na velicinu drzave.....pa ono...triba narucit i tek onda dobijes :LOL: :jesus:
 
cherokee said:
Pa imaš u Splitu Yamahin salon koji drže Akrapoić auspuhe.
Nazovi ih i pitaj koliko njima treba da dobiju auspuhe.
No bez obzira na to mjesec dana je sasvim OK vrijeme za isporuku jednog takvog proizvoda.
Jedino što mislim da smo mi malo postali preosjetljivi i da ono što mi okom to drugi skokom.
Ja osobno znam Miljenka(vlasnika Migo-mota) i kad ti čovjek kaže da će ti napravit sve da dobiješ auspuh u mjesec dana onda će ti to i napravit.
A ni on ne može svaki dan ići u Sloveniju po 2-3 komada auspuha jer smo se mi sad sjetili da bi stavili Akrapa.
A da ne govorim o lageru koji bi trebao imat da nas sve zadovolji.

misliš na pribudića...moga bi njih pitat....zva ih je moto Šago iz splita u MM I kazali mu da nema nista a mislim da i  ovi u yamahe nabavljaju preko njega....moga bi otic vidit....thx
 
st_ninja said:
pokušali doći do njih direktno al ne žele oni nego  da se ide  preko MM-a jer kao on im je zastupnik bla bla....i tako uglavnom nemoze se...

Pa normalno da ne žele, svaka iole renomirana firma ima sistem poslovanja u
kojem postoje zastupnici/dealeri i sve ide preko njih... Šta misliš gdje bi Akrap
( ili bilo tko ) došao kad bi komunicirao sa svakim tko ima pristup netu... Smiješno,
u najmanju ruku  (y)
 
st_ninja said:
misliš na pribudića...moga bi njih pitat....zva ih je moto Šago iz splita u MM I kazali mu da nema nista a mislim da i  ovi u yamahe nabavljaju preko njega....moga bi otic vidit....thx

Mi da naručujemo preko Šage, smiješno do boli. :LOL:
Mi imamo eskluzivu za Yamahine Akrapoviće za Splitsko područje, a možemo prodavati i za ostale, s obzirom na naš promet i činjenicu da smo počeli tek od ove godine, a prodali smo ih več više desetaka.
 
joke said:
Mi da naručujemo preko Šage, smiješno do boli. :LOL:
Mi imamo eskluzivu za Yamahine Akrapoviće za Splitsko područje, a možemo prodavati i za ostale, s obzirom na naš promet i činjenicu da smo počeli tek od ove godine, a prodali smo ih več više desetaka.

joke moj dragi malo bolje procitaj pa ces shvatit da sam napisa da i vi i sago nabavljate preko MM-a (MIGO MOTO) valjda al da cu do vas ic pitat jel mozda imate priko koga drugog osim MIGO MOTO A NE ŠAGO!!!!
pa ono....NADAM SE DA TI JE JASNIJE
 
Savjet:uzmi Serdarevičeve lonce jer su izuzetno kvalitetno izrađeni,nisu bolesni sa cijenom,imaš naravno i garanciju a i dobiješ ih u par dana ! (y)
 
st_ninja said:
joke moj dragi malo bolje procitaj pa ces shvatit da sam napisa da i vi i sago nabavljate preko MM-a (MIGO MOTO) valjda al da cu do vas ic pitat jel mozda imate priko koga drugog osim MIGO MOTO A NE ŠAGO!!!!
pa ono....NADAM SE DA TI JE JASNIJE

Pa podrazumijeva se da je samo jedan uvoznik za određeni proizvod, u određenoj zemlji, pogotovo onoj veličine Hrvatske(mislim na veličinu tržišta). To što su Kawasaki i Suzuki napravili zbrku s više ovlaštenih uvoznika je iznimka koja potvrđuje pravilo, a pravilo je da je za jedan Brand jedan uvoznik
 
Stari nema ti druge nego se strpit ako vec oces akrapa na bebu. Ja san u jos vecim govnima,recimo, za moju suzanu i nema krštenog topa.a obožvan
SLO proizvode.
 
a j... ga nema yoshimure uopce.....pokusa i to trazit... cekam akrapa....vidit ce mo koliko...
 
Atua said:
a jel se isplati zaletit u sloveniju po njega?kakva je razlika u cijeni,još dobiš i povrat poreza ak te ne zaebavaju ovi na grani!!ima tko iskustva s tim?

treba paziti sa slovenijom zato jer svaka faktura koja ima cifru 500 i više € mora se faxirati na HR granicu :palacdolje:


prema tome vam se više isplati uzeti u TRSTU i faktura može biti koliko god hočeš a slovenac je nema pravo faxirati, ali za svaki slučaj još se treba sa njim lijepo ponašati i sve bude OK (y)
 
tutankamon said:
treba paziti sa slovenijom zato jer svaka faktura koja ima cifru 500 i više € mora se faxirati na HR granicu :palacdolje:


prema tome vam se više isplati uzeti u TRSTU i faktura može biti koliko god hočeš a slovenac je nema pravo faxirati, ali za svaki slučaj još se treba sa njim lijepo ponašati i sve bude OK (y)

NE MORA I NEBI SMIJELA se prijavljivati nego je to neki qrčev dogovor ove bagre na našoj i slo granici da kao izgleda da nešto radi dok s druge strane šveraju robu za gadne pare, zbog čega su neki već duže u zatvoru... :shock:
 
DeeJay_ said:
NE MORA I NEBI SMIJELA se prijavljivati nego je to neki qrčev dogovor ove bagre na našoj i slo granici da kao izgleda da nešto radi dok s druge strane šveraju robu za gadne pare, zbog čega su neki već duže u zatvoru... :shock:

meni je zrman na slovenskoj strani objasnio da MORA jer kada dođu šefovi i vide ovjeru od preko 500€ onda on dobija po nosu, a isto tako i naš carinik :palacdolje:


ali mi je zato rekao da se može raditi sa italijom bez beda (y)
 
tutankamon said:
meni je zrman na slovenskoj strani objasnio da MORA jer kada dođu šefovi i vide ovjeru od preko 500€ onda on dobija po nosu, a isto tako i naš carinik :palacdolje:


ali mi je zato rekao da se može raditi sa italijom bez beda (y)
:)Pa normalno kad su šefovi ti koji peglaju kintu.
 
tutankamon said:
meni je zrman na slovenskoj strani objasnio da MORA jer kada dođu šefovi i vide ovjeru od preko 500€ onda on dobija po nosu, a isto tako i naš carinik :palacdolje:


ali mi je zato rekao da se može raditi sa italijom bez beda (y)

Kako s italijom??? Ne kužim kad moraš isto prijaviti na izlasku iz EU??? :misli:
 
sorry možda na offu ja sam kupio svoje auspuhe u italiji za 600 eura ovjerio fakturu za povrat ive na slovenskoj granici i bez beda prošao našu!! bez da je itko radio kakovu dojavu i ostalo :wink: pa ne šveram kineze već dva komada cijevi :mrgreen:
 
Da ja nest pitam, jel hexagonal full carbon slip-on ima za starog zeca...to meni vise nist nije jasno :misli: