Akrapović - Hrvatska lol

Zapru said:
ja bum dal 50% u humanitarne svrhe  :mrgreen:

Odlicno..ti das pol sustava meni  i tak smo rjesili humanitarni dio  :mrgreen:

Ivana za kralja
 
svaki od vas ima pol nekakvog motora, pa je pol šuplje cijevi i dovoljno :LOL: :LOL: :LOL:



Srki
 
Ivan_ZG said:
Ako ti ja na 10500kn dam 30%, onda je to 970€..+- par eura..i razlika pdva pa i ne mora biti tocno 30%..

A sad..daj reci koji konkretno koji top/sustav a ja cu izvuci cijene sa neta, i potom napraviti print screen akarpovic portala za uvoznike, pa da vidimo tko je glup!? Moze? Ako sam ja, odnosno ako lazem, pokonit cu ti sustav! Ako ne lazem, sto onda?

Pozdrav,

onaj Ivan koji Vam je slao mail iz Migo Moto sam ja. Zato sam lijepo napisao da pošaljete mail direktno u tvornicu i da ih pitate za cijenu, jer je nemougce raditi kada 200km od Vas netko nudi cijenu ispod one koju nama daje tvornica. Znači, svaki uvoznik u Europi dobija, odnosno skida sa posebne stranice update, cjenik te pritom dodaje domiclini PDV. Svaki uvoznik ima pravo i malo podici cijenu (2-5%), no mi to ne radimo.

Njemacki uvoznik: http://www.akrapovic.de/
Talijanski uvoznik: http://www.akrapovic.it/

Eto, pa onda se slobodno mogu provjeriti cijene sa našima. Iako imamo najveci PDV, imamo najnizu cijenu. Sada, ako se trgovac odrekne svog rabata, i Vi skinete PDV, onda mi tu ne možemo puno napraviti. Sa dotičnim TPCars je već bilo podosta problema, i sve je proslijeđeno tvornici, pa neka to riješi.

Ono što je teško svakom kupcu objasniti je da mi imamo ogroman lager. Rijetko kada nešto fali na tom lageru, a pritom imamo po 4 tjedna čekanja robe, minimalnu količinu koja se treba naručiti, itd.. znaci sve ono sto dealeri u Sloveniji nemaju, i onda, radi prodanih 5-6 auspuha godišnje, idu debelo ispod cijene, te samim time ruše našu mrežu.. Znači, iz pozicije kupca, savrseno je to što ste dobili takvu cijenu, i jasno mi je da mislite da Vas netko vara i krade.

Nemojte me krivo shvatiti, ali stvari nisu crno-bijele kao što Vama izgledaju. Još jednom ponavljam, slobodno se obratite direktno u tvornicu i pitajte ih za navedeni problem, pa ćemo vidjeti što će odgovoriti, jer problem nije u nama sigurno, a to možete vidjeti i u cjenicima sa drugih tržišta.

Lp,


...kao sto rekoh vec diskutirano 2010 godine. Btw, nisam ga kupio. Uzeo sam na kraju LeoVince, bio je skuplji 30 eura.
Mozda su digli cijene od 2010 ili su mozda poceli naplacivati rabat...neznam...al vidim akrapovic reklamu od 6 kvadrata ispred ducana svaki put kad prodjem u trst.
 
Tako je..i sada dolazimo do price na koju ste se nadovezali a to je da netko s cijenama mulja, a TP cars je radio sa svim rabatom kojeg su dobili od tvornice..znaci 30%..i opet, nitko nije muljao tada, niti mulja sada, ma koliko se to insinuiralo..tada je Sloveniha imala 8% nizu cijenu i to im je bila zarada, a kada je trebalo raditi reklamacije, onda smo mi bili tu..mogao bih do jutra, ali ako je Leo Vince bio jeftiniji onda nesto ne valja..pogotovo ako sam rekao cijenu koja je vani..najbolje da u startu dajemo rabate ko god se javi..
 
http://news-bar.hr/vijesti/hrvatska/motorist-pao-na-tehnichkom-jer-nije-imao-auspuh-od-akrapovia
 
seru kvake, prošel je i Arrow otvoreni, na kojem još piše Not for road use :mrgreen:

al priznajem, Śuplja Cijev je zakon




Srki