Akrapovič Morsus

A di je tu auspuh? Mogli su stavit neki fishtail u titanu ili tako nešto..
 
ma kakva je to socijalna slapa zadnja, ovako izgleda ko da je za brzinske rekorde, e Igore sta ti bi
 
Možda je "socijalna" s te strane, al je i finih 26", tako da je s te strane otišao daleko od socijale  :mrgreen:
 
    ...ja takvu kategoriju motora (osim u ovakvim "sajam" okolnostima kao HOG-rally) nisam nikada vidio na cesti (a živim u Zgbu). Ne komentiram ga, kao što ne komentiram ni muške modne trendove sa fashion TVa, jer su jednako nestvarni.
 
Što se tiče izgleda vidi se da je namjenjen samo kao show bike, pa su se lakše odvažili napraviti neupotreljiv motor. :mrgreen:

Što se tiče teme. Naišao sam da se spominje još negdje oko 5. mjeseca ove godine ali nisam našao niti riječ o njemu na forumu pa sam stavio temu, mada sam čak htio metnut u neku, nisam znao koju.
A i ipak je naš dragi sused. :mrgreen:
 
Ima gosn iz Dreammachinea još zanimljivih motora 8)
 
morsus je definicija showbike-a - nešto ko najskuplje sex lutke: odlično izgleda, ne boli glava, ne moraš vodit u shopping - al ni ne mijesi kukovima
na cesti bi se raspao (nosač mašine kao konzola, nema stražnjeg ovjesa...)
 
jolly the roger said:
morsus je definicija showbike-a - nešto ko najskuplje sex lutke: odlično izgleda, ne boli glava, ne moraš vodit u shopping - al ni ne mijesi kukovima
na cesti bi se raspao (nosač mašine kao konzola, nema stražnjeg ovjesa...)

      ...pa vele ljudi da je to show-bike, dakle u kategoriji ukrasa, recimo tapiserija. Bi se ti na ribičiji pokrivao sa tapiserijom il sa šatorski krilom?
 
OldBoy said:
      ...pa vele ljudi da je to show-bike, dakle u kategoriji ukrasa, recimo tapiserija. Bi se ti na ribičiji pokrivao sa tapiserijom il sa šatorski krilom?
nebi ti mene na ribičiji nikad ni vidio :mrgreen:
 
- evo par mojih slika iz Zadra i Biograda na Moru

ja na takve motore gledam kao na umjetničke skulpture, ali ova mi se, ipak ne sviđa  :mrgreen:
 
jolly the roger said:
na cesti bi se raspao (nosač mašine kao konzola, nema stražnjeg ovjesa...)
Čudno, ne znam da su silni Harleyi sa Hardtail koji se rade već desetljećima popucali, ili se raspali zbog nedostatka ovjesa.
 
shonyo said:
Čudno, ne znam da su silni Harleyi sa Hardtail koji se rade već desetljećima popucali, ili se raspali zbog nedostatka ovjesa.
točno. no tim hardtail motociklima mašina se nalazi u zatvorenom kavezu rame, ne stoji na "polici" kao što je slučaj kod morsusa. to sam htio reć:
"hardtail" + "mašina na polici" = upitna trajnost

sam hardtail nije uzrok pucanja, bicikli postoje kao hardtail već nekoliko stoljeća i ne pucaju (osim ako se ne radi o superlaganim ramama)
 
meni je super  (y)
čiste linije, jednostavan... za objesit na zid, nije preširok da "izlazi" previše iz zida  :mrgreen:
 
Ja se oko toga nebi brinuo. Neko se vjerojatno malo više ulovio olovke i papira i sve to proračunao i razmišljao o tome. Bez obzira jel bio show bike ili ne, ali svaki motor mora palit i vozit. To je i pravilo u slučaju natjecanja, tako da se oni svi toga drže kod svake izrade. I s obzirom da znam šta je i koliko dotični tip napravio do sada i da sam ga upoznao, stvar oko mašine na "polici" nebi dovodio u pitanje. Vrlo rado bi imao takav motor i s obzirom na moje mazohističke porive uredno bi ga i koristio.
 
Akrapoviču, svaka čast, obzirom što je kao poslovni čovjek postigao,  8)

ali

vjeruj mi, u Zadru ljudi koji su ga gledali  :mrgreen: :no:

- stojimo mi i netko kaže: vidi ove budale uzeo Akr. logo za bike, a ni poštenog auspuha nema  :LOL: :LOL: :LOL:

stoje iz tima 2/3 tipa kraj motora i kad su čuli  :shock:  :(  :x


              :LOL:
 
DADO+ said:
Akrapoviču, svaka čast, obzirom što je kao poslovni čovjek postigao,  8)

ali

vjeruj mi, u Zadru ljudi koji su ga gledali  :mrgreen: :no:

- stojimo mi i netko kaže: vidi ove budale uzeo Akr. logo za bike, a ni poštenog auspuha nema  :LOL: :LOL: :LOL:

stoje iz tima 2/3 tipa kraj motora i kad su čuli  :shock:  :(  :x


              :LOL:
Nisam mislio na Akrapovića, nego na vlasnika Dreamachinea, Capu. Akrapović je tu bio samo poslovni partner, naručilac motora. Nešto ko kak se vidi na Discoveryu. Naruče, plate i adio.
 
shonyo said:
Nisam mislio na Akrapovića, nego na vlasnika Dreamachinea, Capu. Akrapović je tu bio samo poslovni partner, naručilac motora. Nešto ko kak se vidi na Discoveryu. Naruče, plate i adio.
  (y)

- je, motor je napravljen za promotivne svrhe i to je OK,  8)
ali onda je to, za tu firmu, po meni čista kontradikcija