akrapovič za Tmax - kad Joke prodaje

Cortez said:
Imam i ja jednu sa Yugom.
:misli:

Ovdje se priča o Yamahi T-max a ne o Yugu...na 500 ccm se ne gubi na perfomansama...ja sam time htio reći da nisi u pravu i da nisi isprobao tako nešto... :wink:
 
Ivor said:
Ovdje se priča o Yamahi T-max a ne o Yugu...na 500 ccm se ne gubi na perfomansama...ja sam time htio reći da nisi u pravu i da nisi isprobao tako nešto... :wink:
Vidiš da priča i da svi skuteri gube snagu...
Nekima je lakše izvalit nešto nego malo prosurfat po službenim stranicama
 
Sluzbene stranice cija je svrha postojanja prodaja proizvoda koji reklamiraju su
inace pravi izvor kvalitetnih informacija, da.

My bad.

Dizanje snage na touring/maxi skuterima (pogotovo za ogromnih 2ks) ima smisla kao
i montiranje kuke na Ferrari 355 da bi vukao kamp prikolicu na more.

Ali ok, kosta samo 5000kn pa...

Inace, ono sto je <gigi> napisao je ujedno i post na kojemu je ova tema trebala zavrsiti..
..a mozda nije trebala ni biti otvorena... ?

joke said:
p.s. popust za forumaše povodom "Racing days-a 2007" vrijedi još 10 dana Misli

:spam:
 
2.9 KS =  povećanje od 6.5%
Koliko % dobiju motori od 170KS sa ispuhom?
 
Cortez said:

nažalost moram vam svakom posebno objasniti, popust je za forumaše, i kao takav vama daje +, a nama -, zašto misliš da ima neka skrivena namjera, možda iz vlastitog ponašanja :misli:
 
Uz uobicajene 50-100% marze svi bi trebali skakat od srece kad netko spusti cijenu za 10%, da.
(y)
 
Cortez said:
Uz uobicajene 50-100% marze svi bi trebali skakat od srece kad netko spusti cijenu za 10%, da.
(y)

Što si ti pametan :shock: :misli:,


šteta što nisi blizu Splita, odmah bi te zaposlio ko' financijskog savjetnika  :mrgreen:
 
joke said:
Što si ti pametan :shock: :misli:,


šteta što nisi blizu Splita, odmah bi te zaposlio ko' financijskog savjetnika  :mrgreen:
Ja bi ga zaposlio kao uvoznika i od njega sve kupovao