Alpe Adria - Grobnik, 13 -15. svibnja

Je imaš pravo , mislil sam napisat novi naslov Alpe Adria - Brno 22.svibanj 2011.....a znaš zač nisan ...aš bi tema finila na prvoj strane ....šal san na češke strane i povadil rezultate, morda ni danas niki nebi napisal kako je finilo.

A kad malo pogledaš koliko judi uopće piše bila bi dosta jedna tema "Alpe Adria 2011" .... i nju bi tribalo samo dodatno nadopunjavat i pratit, ovako je mizerija kad istih 5 ljudi piše, 2 kritika, a ostale ni briga.

Usput, kad si već tu...da čujemo zač nisi i ti šal gori ... ča ni soldi, il voje, il ča....
 
baxy

ma brige nas je, samo je glupo da pišemo o nečemu šta ne znamo  :wink:. mislim da večina samo prati, a viruj mi tako je i bolje. ako dođu dežurni offeri tema je osuđena na ključ ili birtiju.
 
baxy said:
Je imaš pravo , mislil sam napisat novi naslov Alpe Adria - Brno 22.svibanj 2011.....a znaš zač nisan ...aš bi tema finila na prvoj strane ....šal san na češke strane i povadil rezultate, morda ni danas niki nebi napisal kako je finilo.

A kad malo pogledaš koliko judi uopće piše bila bi dosta jedna tema "Alpe Adria 2011" .... i nju bi tribalo samo dodatno nadopunjavat i pratit, ovako je mizerija kad istih 5 ljudi piše, 2 kritika, a ostale ni briga.

Usput, kad si već tu...da čujemo zač nisi i ti šal gori ... ča ni soldi, il voje, il ča....
NAPIL SAN SE JAKO PA MEJ GLAVA BOLELA :jesus:
 
DELBOY said:
NAPIL SAN SE JAKO PA MEJ GLAVA BOLELA :jesus:

..ne zezaj, a ča ti onda piše na majici....

 
Jučer su uz SP prikoličara odvožene utrke AA prvenstva gdje su se naši dečki u nekim disciplinama pokazali vrlo dobrim
125sp ...3. Novosel....6.Prožek...8.Vugrinec
st600 ... 1. Tomassini, 3. Novosel
st1000..  4. Simonović, 5. Erceg
Dakle veliki uspjeh domaćeg talijana Tomassinia koji je osvojio prvo mjesto i  Renata Novosela  (y)  sa dva postolja , točnije dva treća mjesta.
Aldo (1,30.303.) koji  je cijelo vrijme bio u direktnoj borbi za tron i Marko sa (1,30.325) dodatno su podigli ljestvicu najbržih domaćih vozača pokazvaši kako ni ovako izvrsna vremena u ovoj klasi nisu dovoljna za postolje.... čestitke na izvrsnoj vožnji  (y)

p.s. jel netko zna zašto je diskvalificiran Luka Dečko u st600
 
Dečko je diskvalificiran zbog nekog crijeva koje nije bilo spojeno na airboxu.
 
Priest said:
Dečko je diskvalificiran zbog nekog crijeva koje nije bilo spojeno na airboxu.

a jel mu netko uložio prigovor? naime nevjerujem da bi netko išao rastavljat motor nakon utrke iz dosade, obično u park fermeu motor stoji neko vrijeme i ako se nitko ne žali to je to
 
antefz6 said:
a jel mu netko uložio prigovor? naime nevjerujem da bi netko išao rastavljat motor nakon utrke iz dosade, obično u park fermeu motor stoji neko vrijeme i ako se nitko ne žali to je to


Iskreno, ne znam. Ovo su mi rekli danas na Grobniku. Decko je pobijedio utrku, a zasto su otvarali motore, ne znam.
 
Priest said:
Iskreno, ne znam. Ovo su mi rekli danas na Grobniku. Decko je pobijedio utrku, a zasto su otvarali motore, ne znam.
...aaaauuuu Priest ... i ponedjeljkom si na Grobniku ... pa ti stalno treniraš .... (y) (y) ;)
 
baxy said:
...aaaauuuu Priest ... i ponedjeljkom si na Grobniku ... pa ti stalno treniraš .... (y) (y) ;)

Imao sastanak u Sisku pa spojio sve skupa. I sad sam tamo, cekam Matu... :mrgreen:
 
Priest said:
Dečko je diskvalificiran zbog nekog crijeva koje nije bilo spojeno na airboxu.


čiji dečko...  :misli:                        :LOL:  :mrgreen:
 
pusti zayebanciju, pogledaj mu vrimena :). a prosle godine je bio jos brzi, ima bit da mu je mehanicar nesto zayeba ;)
 
angelo.ma said:
pusti zayebanciju, pogledaj mu vrimena :) . a prosle godine je bio jos brzi, ima bit da mu je mehanicar nesto zayeba ;)

sudeći po zadnjoj alpe adriji grobnik je jedina staza valjda na svijetu gdje svi voze manje više ista vremena, sst600 1;31, ssp 1;30; sst1000 1;29, sbk 1:30 (y)  govorim o prvima, ako govorimo o drugo plasiranima onda razlike nema, svi voze 1;30 osim sst600 gdje je 1;31
 
mate said:
E sad si me i dočekao. (y)

Očekujem da ćeš nabaviti nešto ravnog volana uskoro.  :mrgreen:  (y)