Alpe Adria - Grobnik, 13 -15. svibnja

baxy

Well-known member
Druga utrka AA prvenstva vozi se ovaj vikend u domaćem dvorištu, na Grobniku. Veliki broj takmičara na prvoj AA utrci u Mađarskoj daje nadu da će i ova druga utrka u sezoni biti interesantna. Nastup naših na Hungaroringu obećaje dobru sezonu.
Netreba zaboraviti da se plasmani broje i za Hrvatsko prvenstvo, dal to znači da će biti i nešto više naših takmičara..?? Pa trebalo bi, zar ne.. (y)
 
Slušam na radiju i vele da već sad ima preko 150 prijavljenih ..... al će se nekom noge skratit  :LOL: .. od laganja naravno  :wink:
 
baxy said:
Slušam na radiju i vele da već sad ima preko 150 prijavljenih ..... al će se nekom noge skratit  :LOL: .. od laganja naravno  :wink:


slušao i ja jutros na radio rijeci, bio razgovor sa Eškinjom u vezi alpe adria,al i opet priče da se kroz 2-3god. planira dovuć SBK na grobnik..prelijepo da bi bilo istinito na trenutno stanje... :(
 
karadolo46 said:
slušao i ja jutros na radio rijeci, bio razgovor sa Eškinjom u vezi alpe adria,al i opet priče da se kroz 2-3god. planira dovuć SBK na grobnik..prelijepo da bi bilo istinito na trenutno stanje... :(
svake godine ista priča, nema od toga ništa.
 
angelo.ma said:
:eek:hne:
još da se KING javi i tema je spremna za birtiju  :paper:
offtopic : znaci tako mislis o meni,u isti kos s kingom ha? :misli:
ontopic : sbk nece jos bar 5 godina doc,a i alpe adria prvenstvo bi trebalo popularizirati,u rangu s bsb-om
 
Nek priča ko šta hoće al mislim da je za neko ozbiljnije ( za naše pojmove) bavljenje ovim sportom AA vrh vrhova.... preko toga mislim da jednostavno nema nitko mogućnosti za ozbiljnije takmičenje.

Žao mi je da nemamo barem 125sp klasu brojniju, jer je to osnova svega ...  
baš sam dosadan stim..
 
Ma nisi ... svi bi mi volili doć na grobnik i gledali naše dečke , al veči i stranci na kapaljku dolaze na startnu rešetku .... a ne tako davno za klasu 1000 na Panoniji je bilo na kvalifikacijama 65 vozača  :? :? :?
 
puste priće i čakule!
 
karadolo46 said:
slušao i ja jutros na radio rijeci, bio razgovor sa Eškinjom u vezi alpe adria,al i opet priče da se kroz 2-3god. planira dovuć SBK na grobnik..prelijepo da bi bilo istinito na trenutno stanje... :(

barem smo doznali da organizacija wsbk utrke košta 3-4 milijuna eurića a organizacija motoGP vikenda 7-8 milijuna, dakle duplo skuplje.
 
baxy said:
barem smo doznali da organizacija wsbk utrke košta 3-4 milijuna eurića a organizacija motoGP vikenda 7-8 milijuna, dakle duplo skuplje.

da barem nešto... (y)
 
baxy said:
barem smo doznali da organizacija wsbk utrke košta 3-4 milijuna eurića a organizacija motoGP vikenda 7-8 milijuna, dakle duplo skuplje.

u koje boksove bi smjestio ekipe iz SBK, SS i ostala sranja :misli:

mislim da oni ne briju na šatore, kampere, kombije i spavanje u kvazi apartmanima po grobinštini za 100 kuna :mrgreen:

nema nikakvih velikih natjecanja dok se ne napravi staza u okolici ZG, pa da Bandić uzme stvar u svoje ruke 8)