Alpe-Adria grupa, lokacija Split

Status
Not open for further replies.

niksa

New member
Znači - BEZ JURNJAVE, idemo za vikend jer zovu sunce, u nedilju 13.11. malo bržolica i kobasa bacit na gradele, negdi iza Vruje. Znaci 80 km ukupno, + 50-tak kuna za spizu. Nadjemo se na kavi u Versija, polazak oko 10.

vrijeme ce bit OK (U slučaju lošeg vremena odgađam.)


znači idu:

Ja
Rivi i Gordana
Nike
Shogun
Igor i Željo
RobiR
Slavko i Mare
Alien
SToljub + cura
Urban Rider + cura
Nikola ST + cura


jebate koji peder-bal :mrgreen: (by Rivi: pa i nije)
 
Nadam se lipome vrimenu i da bude dobra ekipa ka' i zadnji put. Sutra će pojeftinit benzin, možda i plaća bude, asti.
E, Nikša, Neće tribat čaše kupovat. Imamo od zadnjeg puta!!! :LOL:
 
niksa said:
Znači - BEZ JURNJAVE, idemo za vikend jer zovu sunce, u nedilju 13.11. malo bržolica i kobasa bacit na gradele, negdi iza Vruje. Znaci 80 km ukupno, + 50-tak kuna za spizu. Nadjemo se na kavi u Versija u 10.

U slučaju lošeg vremena odgađam.

Oce li ko???
Tako te volim
a da se unaprid pripremimo brojčano, da se može planirat za kupnju mesine?
 
Ne planiramo ti mi to. Vidimo koliko nas se skupi, odemo u dućan, kupimo.
Nego, mala napomena. Ne virujen da ćemo moć na vruju, jer je zabranjeno otvoreno loženje i paljenje vatre, pa bi nam se lako moglo desit da nas sjebe neka patrola, a tamo znaju proć.
Al' uvik imamo Radmanove mlinice, izvor Jadra (lokacija za 5)...
 
:confused2: ...samo da vidim, ako krenem u 4 ujutro... :bored: ...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Dobro šjor Nikša. Ne se ljutit. Ne. A vidiš kako san lipo obavijest naštima da stoji. Da svi "vidu"!!!
 
niksa said:
Znači - BEZ JURNJAVE, idemo za vikend jer zovu sunce, u nedilju 13.11. malo bržolica i kobasa bacit na gradele, negdi iza Vruje. Znaci 80 km ukupno, + 50-tak kuna za spizu. Nadjemo se na kavi u Versija u 10.

U slučaju lošeg vremena odgađam.

Oce li ko???

Zašto BEZ JURNJAVE, koji je onda gušt??? :mrgreen:


p.s mogli bi se spustit onde doli ispod vidilice na zadvarju, tamo nema pasa, a ima i nekih prigodnih proplanaka
 
Alo, purgeru. Molija bi ne ulazit u off-topik!!!
Briši se sam. I ovu moju primjedbu! :wink:
 
niksa said:
Znači - BEZ JURNJAVE, idemo za vikend jer zovu sunce, u nedilju 13.11. malo bržolica i kobasa bacit na gradele, negdi iza Vruje. Znaci 80 km ukupno, + 50-tak kuna za spizu. Nadjemo se na kavi u Versija u 10.

U slučaju lošeg vremena odgađam.

Oce li ko???


imam nekakav posao u planu koji bi se mogao rastegnuti i na nedjelju, ali ako sve bude proslo kako treba, ja sam za. u svakom slucaju, javit cu do subote navecer.
bajdvej, di je Versi?
 
Robi R. said:
niksa said:
Znači - BEZ JURNJAVE, idemo za vikend jer zovu sunce, u nedilju 13.11. malo bržolica i kobasa bacit na gradele, negdi iza Vruje. Znaci 80 km ukupno, + 50-tak kuna za spizu. Nadjemo se na kavi u Versija u 10.

U slučaju lošeg vremena odgađam.

Oce li ko???


imam nekakav posao u planu koji bi se mogao rastegnuti i na nedjelju, ali ako sve bude proslo kako treba, ja sam za. u svakom slucaju, javit cu do subote navecer.
bajdvej, di je Versi?
Aj sredi to, bit će nam drago ako ideš
 
Nike said:
Robi R said:
imam nekakav posao u planu koji bi se mogao rastegnuti i na nedjelju, ali ako sve bude proslo kako treba, ja sam za. u svakom slucaju, javit cu do subote navecer.
bajdvej, di je Versi?
Aj sredi to, bit će nam drago ako ideš

sredia, druga strana ne moze ovaj vikend, pa sam slobodan. onda se vidimo u nedilju.
 
Status
Not open for further replies.