Alpe-Adria grupa, lokacija Split

Status
Not open for further replies.
Robi R. said:
niksa said:
Robi R. said:
bajdvej, di je Versi?

odma do Tempere, Le Monda (Asanovića), na firulama, povise prvih teniskih terena.

ahaaa.. to je tamo di sam ti se jedan put javia... bude cesto tvoj TDM parkiran...ok,ok.

Bude ti i Riviev Fazer parkiran tamo, ali okrenut naopako :twisted:
 
Kako misliš naopako? Ono ka' kad smo ka' dica minjali gume na biciklama, pa ih okrenili "na volan i sic"? :wink:
 
Rivi said:
Kako misliš naopako? Ono ka' kad smo ka' dica minjali gume na biciklama, pa ih okrenili "na volan i sic"? :wink:
Mogu li ja tako onda minjat gumu na Vespi? Ionako mi je kufer izderan odozgo s ljeve strane, a nitko ne zna kako, jer sam klizio na desnoj :mrgreen:
 
Count me in! :cool:
 
Rivi said:

Žena kaže da se neće družit sa motoristima u ovoj fazi: previše su bučni! :mrgreen:
 
Isuse, odjebala te. A ti ne znaš kako bi priopćija ekipi, pa svališ na nas. No, dobro.
 
Rivi said:
Isuse, odjebala te. A ti ne znaš kako bi priopćija ekipi, pa svališ na nas. No, dobro.

Motoristi = množina
Alien motorista = jednina

Il može i ovako ako ne kužiš:

Bikers = plural
Alien the biker = singular

Catch my meaning?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A tebe tvoja ne pušta nigdi bez nje ili...?? :mrgreen:

Nedostatak povjerenja u braku je početak velikih problema! :mrgreen: :mrgreen:
 
alien said:
A tebe tvoja ne pušta nigdi bez nje ili...?? :mrgreen:

Jesi sad posra pa osta živ. Moja je sa mnom bila sve skupa na dva mista. A od ta dva, na jedno je bila i tvoja. :shock: :shock:

Ipak si ti doktor nauka. Smisli malo pametniju primjedbu. Ono tipa, ne pije vino i tako...
 
Dobar dan!

Ima li mista za jos par ljudi?

Nas bi 3 para (ako zene potvde i uspijemo se dogovorit) isli sa vama.

Moze?
(ekipa: SToljub, Urban Rider, ja + nase cure)
 
Ja nikad neman ništa protiv. Pogotovo jer vas još ne znam. Samo, triba uzet računicu koliko svita, pa vidit za meso i sve ostalo. A to ćemo dogovorit. Jer, kad se krene u kupnju, nema odustajanja. :wink:
 
Rivi kad je deadline? Cekam jos par ljudi da potvrde.
Ne zelim(o) ispast neozbiljni.
Di uzimate meso? Znam jednog mesara pa ako sta triba...bar je meso frisko.
 
Status
Not open for further replies.