Alpe Kitzbühler-Isplati se pogledati!

jako dobro  (y) ..dugo vremena vec ucrtano velikim slovima kao jedna od destinacija za voznju.. a vidim da cu i lako do vodica  :)
 
banditR said:
Je...stvarno su super (bar meni).
Sto se tice ovoga vrha iznad Kitzbühela,placas 4 € za motor+ 3 € za pice koje ces popiti gore.
Dakle,placas 7 €...Kad sam isao prosle godine,gledam tipa u naplatnoj kucici....vidim,neka NASA faca.Progovorim s njim njemacki,skuzim strani naglasak.pitam ga odakle je - kaze iz Ex YU.Odakle je tocno,nisam ga ispitivao...Onda ga pitam - cemu ona 3 €.Kaze on - To ti je zato da "ne zaboravis" popiti pice gore  :LOL: Popio ti ili ne,vec si ga unaprijed platio  :mrgreen:
Kaze zemljak - SvaBska logika  :LOL:
Onda mi je uglavio u ruku punu saku naljepnica,nek podijelim deckima dolje....
Evo,imam i sliku  :mrgreen:
Bandit sta si radi s tolkim naljepnicama, obljepio Motor i aato  hihihih
 
banditR said:
Ma,vidi ovoga....to se i na tebe odnosi.I ti ides s nama gore....
Evo,imam i ja jednu sliku sa zavojcicima...nema samo Kum  :mrgreen:
Bandit vidis to je ideja. Sljedeci put ces ti biti gore a ja odozdo perjam po zavojima prema gore, pa si onda ti na redu  :mrgreen: :021: :afro:
 
kronik said:
nismo toliko udaljeni jedan od drugog. mozda bi mogli na neki krug po austriji ako si za?
Moze prijatelju, mozemo se dogovoriti, izmjeniti brojeve pa jednom prilikom da se provozamo. Bit ce nam drago.
 
ICE TIGER said:
ja sam do sada odradio i svicu i austriju i italiju po alpama. Biciklisti su malo veci problem, nego sto se misli. Pogotovu kad krenu voziti lijevo desno da savladaju uspon. Pored njih su sljedeca tocka, auti/ oldtimeri, koji se vozaju samo po lijepom vremenu, i to takvim tempom da je za ne povjerovat. A znaju se tako rasiriti na cesti, da imas osjecaj da pretices kamion.
Prosle godine sam se popeo na silvretu i gore je bilo vise bicikla nego motora. Najzalosnije je da je prosjecna starost tih biciklista oko 50+ godina. Cudi me da ne umiru na pola puta.
Potpuno si u pravu. Mozda nebi bilo loze da uvedu dane kad se mogu voziti motoristi a kad biciklisti.
 
Kum-954 said:
Moze prijatelju, mozemo se dogovoriti, izmjeniti brojeve pa jednom prilikom da se provozamo. Bit ce nam drago.
Imam njegov broj.
Culi smo se,dogovorili par stvari.
 
Safety said:
jako dobro  (y) ..dugo vremena vec ucrtano velikim slovima kao jedna od destinacija za voznju.. a vidim da cu i lako do vodica  :)
Dogovoreno  (y)
Ionako si mi predlozio da ti slikam motor.Rijesit cemo to gore.
Ima tu jos nekoliko osoba koje bih volio povesti gore.
Tko zna,mozda....jednom...