AML 2017.

Status
Not open for further replies.

EXD9M

Member
Jučer održano proglašenje pobjednika sezone i postavljeni temelji  za sezonu 2017.
Daljnje objave oko Tomos utrka u AML organizaciji biti  će u ovoj temi. U pripremi je i drag te winter cup!  :mrgreen:



 
evo bolje slike
 
Jel imate kakve propozicije , klase , šta se može šta nemože ... itd... :wink:
 
Ako se uspijemo dogovoriti išao bi  Winter cup AML-a koji bi se sastojao od 3 utrke i to po jedna u 1,2 i 3 mjesecu na kartodromu Šmrika pokraj Kraljevice.

Pravilnik Druženja trebao bi izaći do 15.12.2016. , a kalendar utrka za prvo polugodište 2017 do 30.12.2016.

 
www.youtube.com/watch?v=Dh9RRmbZKzA
 
...nešto se kopa za  (bivšu) stazu u splitu, ako bude sluha vlasnika i zelenog svijetla moglo bi se nešto dešavat i na jugu..
 
Srki said:
ko je ISILovac odozada?



Srki

Američki špijun u penziji, amater, baby sitter, uzgajivač zeconja i rajčica...što god želiš...
Krupni plan s koleginom dragom, ona mi je većinu pehara uručila ove sezone... (y)

I još jedna tvoje kacige u akciji...
 
baxy said:
Jel imate kakve propozicije , klase , šta se može šta nemože ... itd... :wink:


Što god da složiš vozit ćeš u nekoj klasi...
Matici su najjednostavniji...
Klasa serija (serijske komponente osim auspuha) brusi, reži bez problema...
Kit klasa - radi što ćeš na automatic blokovima... mi svi vozimo alu kit sa klipom 44-46mm, kako ko.


U brzincima ima vise klasa, ali u principu isto tako sve igra..
Yatasaki ti je jako brz na apn-u... pa mu se obrati za ćuning, ako mu se da drugima radit...
 
M900 said:
Ako se uspijemo dogovoriti išao bi  Winter cup AML-a koji bi se sastojao od 3 utrke i to po jedna u 1,2 i 3 mjesecu na kartodromu Šmrika pokraj Kraljevice.

Pravilnik Druženja trebao bi izaći do 15.12.2016. , a kalendar utrka za prvo polugodište 2017 do 30.12.2016.


Stavi onda tu u temu kalendar,  pa da doletimo malo bacit oko u Smriku...  (y)
 
Novi marof, deseti mjesec, na stazi petsest slovenaca s ERjedinicama, Moja siromasnost dolazi s apeencem I automatikom u posudjenom mercedesu, netom dolaze jos trojica tomosasa, vadimo 'pile' iz posudjenih auta, oblaci se Oprema I griju 'pile'…..nitko nas nije krivo ili s podsmjehom pogledao, mozda zato sto su bili slovenci.
Cak stovise, dosli su izbliza vidit I porazgovarat.

Kad budem imao love gazit cu caterpillarom parking u austriji pun kateemova I imat cu svog mercedesa labudicara za prijevoz istog,a dokle sam siromasan vozit cu golfa na hidraol I sve time slicno
 
Živčani said:
Zabava za sirotinju.A cup se zove "Kruha i igara" ili "Gp za siromasne".Tuzno. :palacdolje:

EnduroLab said:
Kakav šupak...

čisto da ostane tu negdje ... prije nego obrišem sranja ...

@ Žpivčani, otplahutaj iz teme ako te ne zanima ...  (y)


 
banditR said:
Boško...
...čovjek je iz Špišić Bukovice,ili ?  :misli:


Da...neki od mopeda imaju imena, njegov se zove "Snjeguljica"...
 
banditR said:
Ovaj  ?!  :wink:


(y)

Samo je sad gore drugi spuh, iza je od njegovog buraza "strikan"... isto tako sudionik druženja !
 
Status
Not open for further replies.