Aolin alarmni sustavi za motocikle

-MV-AGUSTA-

New member
bilo je dosta upita u vezi alarma za motore.posebice za one tvrtke Aolin
zastupnik iz Dubrovnika je otvorio svoje stranice pa se za sve upite javite njemu.


http://www.aolin.hr/hr_start.htm
 
Pa zato sam mu i reka fala. Nego, nisam naša' ima li paljenje alarma kad ti se neko približi makinji. Mene jebe neka mačka. Iskenja mi sic šporkim nogama, pa 10 minuta moran čistit prije nego se odem vozit.
Ne izgleda mi loše.
 
Ja sam pak ima jedan alarm iz samogradnje, pa ga je i mačka mogla aktivirat. Vjreujem da bi se to moglo riješit nekim UZV senzorom, ali ako ti mačak voli motor onda su susjedi najebali... Da vežeš pit-bulla ili napraviš njegovu maketu ??? Ili bar pustiš da se koji ispiša po gumama i "sinja" teritorij ???
 
objasnjavao je tip meni da ima i pager da ti zvoni kad se netko mota oko motora koji ima domet km i pol.i sensor se moze paliti kad mu se priblizi netko na 10 cm.ali jel to pametno? palio bi mi se svakih 5 minuta da tako osjetljivo namjestim.i te funkcije mu ima najskuplja verzija koja je oko 100 ojra:)
ali mozda ipak najbolje da pitate njega.
 
koji modeli?na siteu?mozda je pojacao cijenu od prije 2 mjeseca kad je meni salo ponudu,nisam gledao sad ste samo otvorio prvu stranu kad mi je link poslao
 
Ima neki jednosmjerni i dvosmjerni alarmi. Od 590-ak do 970-ak kuna. Ne izgledaju loše, ali nema se lovue sad. Moga bi svratit do njega kad odemo do DU.
 
od 01.05. se očekuju isti alarmi po pristupačnijim cijenama, pa kome nije teško pričekati....... :wink:
 
4rijeke said:
od 01.05. se očekuju isti alarmi po pristupačnijim cijenama, pa kome nije teško pričekati....... :wink:
kod tebe ?
 
bit će ih to je provjereno, u barem 5 gradova širom lijepe naše, čim stvar bude pristupačna bit će i obavijest
 
Vodite računa šta ugrađujete (nema veze sa ovim ponuđačem)....

Također ovi senzori za mačke - zamislite kako ćete onda prevesti motor trajektom na neki otok ako se pali olako...

:?:
 
E, pa o tome ja pričam. "Vodit računa o tome šta se ugrađuje" može se samo ako neko ima pozitivne ili negativne utiske. A šta se tiče senzora, ali se ne može programiranjem alarma isključit privremeno?
 
Rivi said:
E, pa o tome ja pričam. "Vodit računa o tome šta se ugrađuje" može se samo ako neko ima pozitivne ili negativne utiske. A šta se tiče senzora, ali se ne može programiranjem alarma isključit privremeno?

Ja još skupljam iskustva sa svojim alarmom, imam i dobrih i loših iskustava...

:wink:
 
Nemam alarm, ali bu ga metnul kad nađem pravi za dobru lovu. A i s dobrim iskustvima. Ovaj Aolin, koliko znam, još niko nema.
 
Ne bih želio (jer mi se alarn sviđa) bit picajzla, al mi se čini da bi bio bolji sa dodatnim izvorom (čitaj dodatna baterija za napajanje).
Imade motora gdje je baterija (akumulator) na vidljivom mjestu, a onda ne pomaže nikakav alarm.
Da li je konačno rješenje u jeftinim 12V baterijicama malih dimenzija ??
Trebalo bi vidit kako ovi razvikani alarmi od 1600-1800 kuna imaju riješeno to pitanje, tj. s kojim dodatnim napajanjem. Daljnje je pitanje gdje sve to ukipat??

Samo bih nešto naglasio: za motore od 40.000 kuna i više ne bi vam smio bit problem odvojit 1800Kuna za alarm i da ga ugradi ovlašteni servis.
Drugo je za kante poput moje. Tu se može oprostit pogreška.
 
Bolje da ne znaš koliko košta originalni Yamahin alarm. A servisi ugrađuju svašta.
U svakom slučaju, to s baterijom ti je pametno. Ja u autu imam Cobru sa svojom baterijom. A alarmi za motore se ugrađuju ispod sjedala. Ne vidim di bi drugo mogli.
 
Rivi said:
Bolje da ne znaš koliko košta originalni Yamahin alarm. A servisi ugrađuju svašta.
U svakom slučaju, to s baterijom ti je pametno. Ja u autu imam Cobru sa svojom baterijom. A alarmi za motore se ugrađuju ispod sjedala. Ne vidim di bi drugo mogli.

Ja vam neću reći gdje je moj ugrađen...

:B: