Aolin alarmni sustavi za motocikle

BeebleBrox, je li to to o čemu smo pričali? Meni izgleda da je, i na temelju onoga što sam vidio na Tvom motoru, to radi - mrkli mrak! Fakat sam se oduševio...

http://www.aolin.hr/hr_motorcycle1.htm

Mislim da ćemu to kroz neko dogledno vrijeme realizirati...
 
Znači, Beeb, da rezimiramo, alarm je ok? Nešto si govorio da je izrada "kineska", truba slaba...

Daj mi svoju konačnu ocjenu, molim te, da znam.
 
Rivi said:
Znači, Beeb, da rezimiramo, alarm je ok? Nešto si govorio da je izrada "kineska", truba slaba...

Daj mi svoju konačnu ocjenu, molim te, da znam.
Mozes ga kupit preporucam
samo pazi na daljinski lose je napravljen onaj lanac da ga ne zgubis
 
Aolinov alarm mozete ugraditi u Zgb kod FPmoto u podsusedu a prema viđenoj prezentaciji alarma stvar vrlo ljepo radi nemreš ga niti lagano dotaknuti a da te ne upozori prvi put drugi put ako nastavis dirati vrišti ko lud i fora je paljenje i gašenje motora.
Ako netko treba tu vam je i broj mobitela od ekipe 091/229-3777 :cool:
 
Filip said:
Aolinov alarm mozete ugraditi u Zgb kod FPmoto u podsusedu a prema viđenoj prezentaciji alarma stvar vrlo ljepo radi nemreš ga niti lagano dotaknuti a da te ne upozori prvi put drugi put ako nastavis dirati vrišti ko lud i fora je paljenje i gašenje motora.
Ako netko treba tu vam je i broj mobitela od ekipe 091/229-3777 :cool:

A trajekt? Kako reagira tamo?
 
pa neznam kako bi ga netko odfurao s trajekta a da to ne vidim mozda jedino pod more a tad mi ni alarm baš nebi puno pomogao :wink: :mrgreen:
 
Filip said:
pa neznam kako bi ga netko odfurao s trajekta a da to ne vidim mozda jedino pod more a tad mi ni alarm baš nebi puno pomogao :wink: :mrgreen:

Nisi shvatio, ako alarm reagira na najmanji podrazaj, onda je na trajektu koji se trese i vibrira upaljen stalno ili ga ni ne palis...

Ne moze ti ga nitko ukrasti, ali se moze dogoditi da nisi na trajektu a da ti ptica pokusava sjesti na motor ili macka da se zgrije ako je topla masina...
 
Gdje se nalaze? :paper: