apn4 ms

sladjan90 said:
hvala (y) mogu reci da je pratioc bio vjeran,iako moja masina ide 50kmh on je stalno bio iza mene iako ima skoro duplo jacu masinu :mrgreen: a droge mozda malo od dvotaktola,to ti onako udje i krv i nekako ne izlazi,po meni najjaca droga :mrgreen: polako idu pripreme za 4 mjesec i opet da se ide za SLO. plan je farbanje apenca ili plastificiranje,jer je to kao jeftinije a drzi bolje nego obicna boja,ima li tu istine :misli: ide prednja viljuska od e90 kao prednja i zadnja felga od e90,a i rezervoar e90. trenutno se pravi prednje kao staklo od pleksiglasa,ipak treba nesto da stiti od hladnoce. ukratko to je to,kako budem sta radio,tako postavim slicice. radovi idu polako i svaki mjesec po nesto kupim,jer financije su slabe,prokleta drzava neradnicima da samo 1000kn socijale :mrgreen:
Čuvajte se isila, jer oni rulji u takvim naranđastim monturama cipaju glavu... :mrgreen: :LOL:
 
dobro je da naranzasta nije moja,posudjena samo za putovanje,inace stara preko 30 godina ali nema sanse da prokisne :wink:
 
Bravo. (y)
 
napravljen vizir naprijed,stiti super,investicija 50kn plus malo kemijanja i rezanja :mrgreen: i apenac je imao dobar pogled dok se nesto okretalo :mrgreen:
 
nisam znao gdje da postavim pitanje pa cu ovdje. kakve rukavice preporucujete za zimske dane :misli: imam neke stare kozne slabasno stite,trebam neke termo ili slicno,znam da dosta vas vozi i po hladnom vremenu pa me zanima kakve rukavice imate
 
Pošto na apencu ne razvijaš neke brzine mislim da bi ti neke obićne skijaške rukavice bile zadovoljavajuće, eto npr;
http://www.njuskalo.hr/ski-odjeca/head-outlast-skijaske-rukavice-oglas-16694318
Stvarno nisu skupe, još su kao neka marka... (y)
 
ma napravio sam i onaj vjetrobran naprijed,od komada pleksiglasa i stiti super,nego nakon 15-min voznje ruke hladne,jer ove sadasnje toplotu propustaju van,tako da trebam neke termo i slicno,a ovdje pise da su termo,ako sam dobro procitao :misli:
 
Pa zato sam ti te naveo kao primjer, ne moraju biti baš te ali tako nešto mislim da bi te zadovoljilo. :wink:
 
vazi. hvala puno (y)
 
evo apenac bio na tehnickom i tom prigodom jedan filmic :mrgreen:
www.youtube.com/watch?v=muwONk0Xg1k
www.youtube.com/watch?v=Eh8Dpfv_d2I
www.youtube.com/watch?v=PY6WiObg84o
www.youtube.com/watch?v=deECOvZIyi4
 
greska prilikom postavljanja video snimka,tako da 1 i 4 idu ponovo. eh da taj poznati zvuk masine apenca :mrgreen: iskreno kad ovako prodjem kroz grad ili negdje parkiram ljudi komentarisu "gle motora moje mladosti,nisam cuo taj zvuk preko 20 godina" i www.youtube.com/watch?v=yHbtD0ZOHEg
www.youtube.com/watch?v=JRJhkco7jfk
 
laganica :mrgreen:
http://postimg.org/image/jmvbqy1b1/
 
:mrgreen: (y) (y) (y)
 
Jesi bas vozio Tomos Kup u virovitici ? Jer ne sjecam se bas tog Apenca
ili je ovo to taj Al boja mi nekak ne pase haha
DSC_4090.jpg
 
haha nije to taj :mrgreen: nisam vozio taj kupic,dosao sa apencom samo da pogledam a i skeniram konkurenciju :mrgreen: vise sam bio zauzet pravljenjem nekog video snimka. ali slijedec put apenac ide na stazu :mrgreen:
 
Dodem gledat te kupove samo da se smijem,Na stazi svaki vikend,i kad dode tomos kup nedaju nam da udemo svi zajedno,prve godine su dali jebiga  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
IvanDerbi said:
Dodem gledat te kupove samo da se smijem,Na stazi svaki vikend,i kad dode tomos kup nedaju nam da udemo svi zajedno,prve godine su dali jebiga  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

Kako misliš svi zajedno?
U VT kada se vozi TEC ima dvije klase, serija i race.
Pripremi si motor za jednu od njih i možeš na stazu, u čemu je problem?

Na slici koju si stavio zeleni APN vozi Bruno Marić iz Virovitice.
 
www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZfCvHpuyYcE