apn4 ms

i tako je apenac bio skroz rastavljen i raducka se na njemu
 

Attachments

  • DSC00003.JPG
    DSC00003.JPG
    343.8 KB · Views: 86
  • DSC00006.JPG
    DSC00006.JPG
    623.5 KB · Views: 82
  • DSC00011.JPG
    DSC00011.JPG
    614.9 KB · Views: 94
  • DSC00020.JPG
    DSC00020.JPG
    682.9 KB · Views: 89
  • DSC00025.JPG
    DSC00025.JPG
    744.6 KB · Views: 114
i jos malo
 

Attachments

  • DSC00030.JPG
    DSC00030.JPG
    460.1 KB · Views: 101
hvala (y) slazem se,ima tu jos sitnica kojima bi trebalo posvetiti paznju,ali tako je stanje da ne mogu financijski sve od jednom. i za ovo se cudim kako sam uspio sloziti,s obzitom da zivim od socijalne pomoci. i amortizere cu kroz koji mjesec rijesiti,plan je inox gorenje tuljke kupiti (120kn par),a donji dio u crno preci i biti ce super. i da moram sto prije na tehnicki,ipak je 22.4 godisnje okupljanje kod tomos tvornice u Kopru :mrgreen: a 21.5 novi sad okupljanje isto tomosoljubaca,moram to sve obici  :mrgreen: danasnji radovi (y)
 

Attachments

  • DSC00046.JPG
    DSC00046.JPG
    699.2 KB · Views: 108
  • DSC00045.JPG
    DSC00045.JPG
    741.4 KB · Views: 89
  • DSC00044.JPG
    DSC00044.JPG
    710.2 KB · Views: 119
  • DSC00043.JPG
    DSC00043.JPG
    446.6 KB · Views: 91
  • DSC00040.JPG
    DSC00040.JPG
    585.1 KB · Views: 100
prema bjelovaru jos nisam isao koliko se sjecam. isli smo nova raca,virovitica,krizevci i tako gdje su trke oldtimera bile. za ovu godine ne znam gdje planiraju takve utrke,ali pratim stalno sta se desava po tom pitanju. a broj kacige nemam poljma stvarno,imam neku koju sam kupio za 100kn na njuskalu prije 4 godine i dan danas je nosim,iako se raspada :mrgreen:
ali glava mi je mala :LOL: 173cm i 60kg,tako da nisam krupan. i ona neka zenska kaciga prolazi :mrgreen:
 
Slađane - svaka čast na trudu (y) . Šteta je samo da nisi/niste malo bolje obavili pripremu prije farbanja a i oni curki na bočnom koferu uff ( doće naljepnica aa  :mrgreen: )
 
a iskreno ja sam zadovoljan,kakav je ranije bio ovo je sad i super. a posto ja prvi put u zivotu radim tako nesto,onda i nije se moglo ocekivati da ispadne super farbanje na kraju. jeste moglo to sve ispasti jos mnogo bolje,ali eto nije. da je netko drugi mi to radio naravno da bih bio razocaran kako mi je uradio,ali posto je ovo mojih ruku dijelo ja sam super zadovoljan.
a da malo koja suza na koferu ne smeta nista,taman tu dolazi HR naljepnica :mrgreen: :mrgreen:
felge je radio jedan kolega iz siska. nisu kromirane,nego je sve cincano,a ja sam ovako malo rucno polirao dobose i poklopce dobosa. ima i novih obruceva za kupiti,ali financije to nisu dozvoljavale,a i kada se pogleda kvalitet starih i novih obruceva,ovi stari su mnogo tvrdji i jaci. u to sam se sam uvjerio kada sam u jednu ruku uzeo stari,a u drugu ruku novi obruc,ovaj stari duplo je tezi. tako da je meni bolje naci ravan stari obruc i cincati ga i milina. zbice isto cincane,kolega iz siska je to sve sastavio i centrirao i odlicno. inace kolega je mislim i clan ovog foruma samo ne znam koliko prati ga,ali on mi je i glavni majstor sto se limarije tice i tako felgi,a i savjeta i svega pomalo. i danas se jos malo radilo,malo me zeza zadnja felga jer mi ne stoji bas na sredini viljuske zadnje nego ide vise prema desno,pa moram vidjeti sta cu sa time sutra,a i ele.instalaciju sam razvlacim
 

Attachments

  • DSC00053.JPG
    DSC00053.JPG
    756.2 KB · Views: 121
Svaka čast i na trudu i poslu.
I ja sam nekad bio nestrpljiv i žurio se da čim prije izletim na cestu :D .
Uživaj u vožnji, a za popravke uvijek ima vremena :) i naravno, vjerujem da će slijedeći put biti još bolji  (y)
 
Za kacigu pitam jer imam jednu koju ne koristim pa sam ti ju mislio pokloniti, ali ti je velika. A sastavljanje motora u dnevnom boravku je čista klasika  :LOL:
 
hvala na podrsci (y)
a cuj farganje na livadi ili ispod neke sljive,sastavljanje u spavacoj sobi i tako  :mrgreen:
 
https://www.youtube.com/watch?v=pjlv4m8vzKI&feature=youtu.be
 
dok se raducka na apencu,upalio je i moj najnoviji telefon :mrgreen:
 

Attachments

  • DSC00063.JPG
    DSC00063.JPG
    869 KB · Views: 127
i to je to  :D
 

Attachments

  • DSC00078.JPG
    DSC00078.JPG
    1.1 MB · Views: 185
Od koje godine se ugrađuje 12 voltna instalacija i može li se ugraditi na starije modele  :misli:
 
od neke 85-6 nisam siguran,mozda i malo kasnije. moj je 83 godiste i original ima 6v struju,ja sam stavio 12v sa novijih apenca ili automatika, sve pase original,zavisi od struje. ako je 12v50w pase sve original,nije bitno je li platinska ili elektronska. dok 12v80w od bas novijih automatika ne pase original i treba malo prepravke,ali 12v50w standardno pase sve original i lako ga je naci. tu mislim  i na samu struju a i na samu ele.instalaciju