Aprilia Caponord 1200, 2012.

jedimaster said:
čovjek tvojih godina (star si brate ko Metuzalem  :mrgreen: ) i iskustva bi trebao znati da je izgled subjektivan dojam , meni izgleda ova maska bolje od MS  (y)
ma čoek mojih godina je izgubio osjećaj... :mrgreen:
no istina je da o ukusima i ćuškama nema rasprave    :LOL:
no sJedi, ružnija mi je od one na SV-u, a za mene je to mjerilo ružnoće...i novi Versys 1000  :shock:
 
pa na ovim slikama vec bolje izgleda...moga bi i lako doc na svoje mjesto
 
DaRRth Vader said:
ma čoek mojih godina je izgubio osjećaj... :mrgreen:
no istina je da o ukusima i ćuškama nema rasprave    :LOL:
no sJedi, ružnija mi je od one na SV-u, a za mene je to mjerilo ružnoće...i novi Versys 1000  :shock:
Oteo mi rijec iz usta...htjedoh reci da Versys vise nije najruzniji predstavnik klase ako ovo zazivi
 
Valjda sam ja kinky, meni je GS i Versis i tako neki čudni motori baš super, samo da nisu kao golfovi , svak ih iza ćoška ima  :cool:
 
Futurama said:
Valjda sam ja kinky, meni je GS i Versis i tako neki čudni motori baš super, samo da nisu kao golfovi , svak ih iza ćoška ima  :cool:

gs je simpatićno ružan i podložan funkcionalnosti, dok je veliki versis samo z1000 na štiklama, kako su (pre)napisalu u motoreviji. položaj ispuha kojeg djeli sa ovim apriljinim uradkom mi je smješan za klasu na koju (valjda)ciljaju
 
joke said:
gs je simpatićno ružan i podložan funkcionalnosti, dok je veliki versis samo z1000 na štiklama, kako su (pre)napisalu u motoreviji. položaj ispuha kojeg djeli sa ovim apriljinim uradkom mi je smješan za klasu na koju (valjda)ciljaju

Mislim da oni više ne ciljaju na tu klasu koju ti misliš, no otom potom. Kad bude izašao vidjećemo sve, za sada je tako kako je nekima se sviđa, nekima ne, meni osobno odgovara jer ja sa svojim ne silazim sa asfalta i ta klasa mi odgovara.
 
meni dobar zbog koncepcije i neružan izgledom,vjerovatno uživo ljepši kao i MS kad je izašla,tko zna koliko će koštat :misli:
šteta da nije V4 unutra
 
Futurama said:
Mislim da oni više ne ciljaju na tu klasu koju ti misliš, no otom potom. Kad bude izašao vidjećemo sve, za sada je tako kako je nekima se sviđa, nekima ne, meni osobno odgovara jer ja sa svojim ne silazim sa asfalta i ta klasa mi odgovara.

Ja bi tu klasu nazvao "ako padneš, puno se ne razbije", što ovdje očigledno neće bit slučaj.
 
Meni se sviđaju ti motori, nemam apsolutno nikakvih off road ambicija tako da sada uz 990smt, multistradu i tiger 1050 postoje i versys1000 i ovaj caponord i to mi odgovara. Na tdmu me živcirao prednji 18" kotač za kojeg nije bilo sport guma.
 
Uf što je gadan  :shock: ... veliki Versys mi zgleda ko Tera Patrick prema ovoj Talijanskoj nakazi!  :palacdolje:
 
da, izgled mu i nije neki adut..... :shock: znaju digići to i ljepše složit.... :mrgreen:
 
meni je moj najljepši :mrgreen:
 
Osobno stari model mi djeluje ozbiljnije od novog, možda će i ovog doraditi ali svi im novi motori izgledaju kao plastične igračke.

Ne sviđa mi se što su kao i sa Pegasom od soft enduro motora napravili cestovni turing bike  :misli:




 
Futurama said:
Valjda sam ja kinky, meni je GS i Versis i tako neki čudni motori baš super, samo da nisu kao golfovi , svak ih iza ćoška ima  :cool:

O tvom ukusu se ne raspravlja  :jesus: