Aprilia RS 660

Retrovizori, nosac tablice i jos samo maknut ovo za suvozaca i gas
 

Attachments

  • IMG_20210908_090324.jpg
    IMG_20210908_090324.jpg
    506 KB · Views: 0
R7 ne treba ni spominjat, a RS je ipak 100 konja...R6 ima samo 16 konja vise, a momenta manje


Al da, nista ispod 1000 😆
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Bio sam neki dan u gebrauchtbikes. at, oni su i zastupnik Aprilije.
Motocikl izgleda jeftino.
Te Gußforme za blok i poklopce motora su izgleda radila djeca u vrtiću od pijeska.
 
  • Like
Reactions: Butko
Bio sam neki dan u gebrauchtbikes. at, oni su i zastupnik Aprilije.
Motocikl izgleda jeftino.
Te Gußforme za blok i poklopce motora su izgleda radila djeca u vrtiću od pijeska.
al ni jedan spoj na motoru nije različit i sve je utegnuto...
motor je ogledni primjer finomehanike, pogotovo izvedbeno, koliko god ko volio apriliu ili ne...
moš mislit kak je bitno kolko se kalup ulovio s vanjske strane dok su lijevali blok...
 
Pazi, njima motocikl od 30 000 eura troši ulje nov.
A ovi od 10 000 je za njih šerpa, kao i za mene.
 
Neki san na tanke, tip dovezao v4 fektori i trči oko nje s litrom ulja.
3000 km na satu.
Platio 28 000 ojra.
 
  • Like
Reactions: Butko
A što, 660 kubika i 100 konja iz 2 cilindra?

Vidi se iz aviona da neće izdržat do prvog servisa.
Omg
Pa ni renomiraniji proizvođači se ne usude povući toliku snagu iz tako malo dvocilindtaša.
 
  • Like
Reactions: leCo
A što, 660 kubika i 100 konja iz 2 cilindra?

Vidi se iz aviona da neće izdržat do prvog servisa.
Omg
Pa ni renomiraniji proizvođači se ne usude povući toliku snagu iz tako malo dvocilindtaša.

Glupane.
 
navodno se raspadaju ko samoborske kremšnite, sretno novim vlasnicima

Aprilia prc Milojka, opet



Srki
 
  • Like
Reactions: Butko
Osim toga, 100 konja iz 2 cilindra je malo za stazu, a za svakodnevicu joj je sužen koristan obim okretaja najveceg okretnog momenta, tj. podignut višlje.
 
Otvori temu.
R7 je već druga priča, to je motocikl za ljude koji ne znaju upotrebljavat mjerne instrumente, sterilan motor, bez duše i karaktera.
 
Bas citam pa nije neka razlika u performansama bez obzira na vise konja u aprilie

Iako na slici izgleda slicno, velika je razlika za te male motore u ubrzanju. 0-100 Aprilia 3.0 sec, R7 3.6 sec.
Ovo sa recallom su napravili zamjenu masine, sto je pozitivno. Makar ove prve su dobre, problem imaju 2021 iz neke serije i greska bas nije bezazlena.
Crkne motor odjednom.
 
  • Like
Reactions: pikacu79
ej Sredju, ako si došao k sebi, možeš mi malo objasnit, kako to da je jedini motor koji je kasno dobio dozvolu, pa nije bilo niti jednog testa prije sezone, uspio osvojit twins cup u motoamerica, ispred naturpijanih sv650 i mt07 koje se godinama testira?