APRILIA SLUŽBENO PREDSTAVILA NOVE MODELE!

joke said:
Fali mu 250 ccm i nešto konja  :mrgreen:

cekaj godinu dve da se ja dokopam jednog rabljenog... pa onda gore ide 1000 v60 i tak to...

pa kad sam ja vozio motor koji ima u sebi serijski agregat? izuzev ktm-a  al on nije talijan pa se ne računa pod motore  :jesus:
 
Goran zzz said:
Shiver stvarno ljepo izgleda  (y)

Aprilia MANA 850 na tržište dolazi u rujnu po cijeni od 65.900 kn. Shiver 750 označava ulazak Aprilie u segment ˝nakeda˝ koji je u Hrvatskoj već nekoliko godina najprodavanija klasa motocikala. Shiver s potpuno novim «V-twin» agregatom od 750 cm³ i 95 ks, koji je u cijelosti razvijen u Aprilia pogonu trebao obogatiti tržište svojom pojavom u lipnju s cijenom od 59.900 kn
 
demza said:
TiMo je titan-molibden

TiN je titan-nitrid (ohlins)

si siguran
da se o tome radi
jedino sto sam nasao ya neru je da se koristi molibden sulfid na klipovima da se smanji trenje
a i taj titan-molibden mi je malo sumnjiv
 
jolly the roger said:
si siguran
da se o tome radi
jedino sto sam nasao ya neru je da se koristi molibden sulfid na klipovima da se smanji trenje
a i taj titan-molibden mi je malo sumnjiv

da, siguran, 100% - TiMo na vilama, MoS na klipovima
 
MA-Zvone said:
Najavljena cijena Shivera 750 je 59.990 kn
Novi Apriliin bestseller...tako da i oni plićeg džepa ne moraju posezat više za svakojakim japanskim tvorevinama :jesus:
EDIT:sad sam pogledao filmić od Mane,zakon ovo za kacigu pod "rezervarom"...još jedan kufer iza i dve osobe putuju ko gospoda,a kasnije se taj kufer skine i imaš brutalnu pilu (y) (y) (y)
 
....mogli su ovi noviteti imat malo inovativnije lampe, i napred i otraga...ovak mi sve to sliči na fletfejsere...
 
jolly the roger said:
demyaaa oce l taj tekst

go with the flow ;)

TiN: http://www.brycoat.com/tin/index.html
o TiO nemam zasad nijedan tekst...

ukratko: Ohlins koristi TiN premaze, Showa koristi TiO premaze ;)
 
demza said:
go with the flow ;)

TiN: http://www.brycoat.com/tin/index.html
o TiO nemam zasad nijedan tekst...

ukratko: Ohlins koristi TiN premaze, Showa koristi TiO premaze ;)

nije bitno jel titan oksid ili titan nitrid
yanima me titan-molibden