Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

Jel neko možda stavljao power commander na Tuona gen 2. Jel ima smisla?
Stavljao sam ja, PC3 spojio zice kako treba, natocio mapu, motor je stvarno dobio nesto snage na srednjim okretajima. Preporucam da odes negdje na stol nakon toga.
 
To je za gen1, ne za gen 2, ali da, osim ako ne misliš utuć veliku lovu da napraviš posao kako spada, najbolje niš ne dirat, dat ga majstoru sa alatom koji nije uho i kacavida, nego pravi da uštela original i na miru si.
 
Znam da se talijanski motor ne smije prat, ali jbg, nakon zimskih vožnji veće su šanse da ga sol nagrize i zahrđa nego da mu voda sjebe instalaciju.
Mislim, lako meni riskirat kad u rezervi imam zlatni i SMB stroj pa nema straha.
20210404_114715.jpg
20210404_115345.jpg
20210404_115359.jpg
20210404_115419.jpg
 
Zanimljiv Tomos.. ili Puch?

Hvala za info, cool mrcina stara..
 
Last edited:
Nista nista, skoda i tomos ostaju zauvijek u garazi, mogu ti samo tuona prodat :mrgreen:

A bilo je APP :mrgreen:

A Tuono nije za mene. Nemam garazu zbog kise a i prejako je to za mene. Nisam normalan u glavi a nit znam vozit 😂
 
Zato i voziš fazer 1000 koji ima 10KS više :mrgreen:
Nisam nikada vozio Tuona ali jesam Šljivera i osramotio sam se jebacki. Ima dosta godina od toga frend mi dao da ga probam kao slobodno ti jbg imas vise iskustva od mene (iako ga i nisam imao nesto previse) Prvi put probao vozit nesto sto se zove Drive by wire. E pa skoro sam ispao sa njega. Jedno 7 puta. Jesan vozio dvocilndrase ali nista me nije iznenadilo kao Šljiver, bokte izgledalo je kao na filmovima kad ljudi ne znaju vozit aute 😁 tako da me malo i strah na takvo nesto i sjest . A fejzerich je pitom i ne skace ko divokoza. Ne znam jel SV1000 isto v2 ili redni ali on me nije nesto dojmio, ide motor ali nekako dosadno linearno..
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Majest