Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

Jednostavno hoču probati druge motocikle.
Tuono ne iskorištavam niti 30%, to što jedva stignem par tisuća km godišnje odvesti. Volim otići u Liku, na more, pojest odojka, popiti pivu. Izgubiti se od svakodnevice.

Ne vjerujem da će se dogoditi slučaj, gdje npr vozim bandita, i pomislim si: ''Koje smeće, na tuonu sam sjekao zavoje''

Svjestan sam svoje NEsposobnosti jurenja itd. Ako mi se vještine poboljšaju, sigurno ću tražiti motocikl level bolji i više.
pa onda si kupi malog stroma (ili sl). za to sto si nabrojao, bit ces prezadovoljan, a umjesto tih starih krama, skoro da dobis i novog uz malu nadoplatu
 
Ja mislim da je rješenje tuono gen2. Puno uglađeniji i iskoristljiviji motor od gen1.... i staviš prijenos 15/42 i imaš motor za sve tipove vožnje..... od drndanja po gradu do jurcanja po stazi.
U svakom slučaju..... ako nakon tuona, želiš vstroma, tu se u startu dogodila greška.... i prije nego si uopće kupio gen1
 
  • Like
Reactions: josko
nemoj nero ako boga znaš... dosta ti je jedan križ....

a zzr 1400 neću ... iako sam fan kawasakija nema karizmu ko busa... i to pičke ne puše pred kafanom ... grdi je i nepoznat... a busu svi znaju....
 
Di su slike tunje :D

Zanima li te x11 :D

Ne bih X-a. To je još ''rijetkiji'' motor od tuona.

No sada, kad ga gledam. Baš je dobar. Uvjerili ste me da ne razmišljam o pizdarijama.
Zamišljam kako me Tomo opere na karlobagu, jerbo tamo je svako drugi dan, očeše sa koferima i biva prisiljen platiti pečenje i loše pive.
IMG_20210821_121820.jpg
 

Attachments

  • IMG_20210821_121931.jpg
    IMG_20210821_121931.jpg
    1 MB · Views: 0
  • IMG_20210821_121923.jpg
    IMG_20210821_121923.jpg
    1.8 MB · Views: 0
  • IMG_20210821_121902.jpg
    IMG_20210821_121902.jpg
    2 MB · Views: 0
ha čuj rekel bi joža nema orginalnoga avspuha niti homologizaciju ... niti nosač tablice... i puno kilometrof... al duknul bum sam sebi v zube i ponudil za taljanski kotec peneze... eto...
 

Attachments

  • 1000eura.png
    1000eura.png
    193.2 KB · Views: 0
A jedan retrovizor slomljen a drugi neki zamjenski... to ne bu proslo tehnicki 😂
 
  • Haha
Reactions: pikacu79
osim kaj je požutio, vrlo vjerojatno je i ispucan, ali to je najmanji problem, zamijenimo ga za ravnih 5 minuta na tuonu, ima na lageru :cool:
 
jebiga, ali bi imal nepoderivog japanera umjesto kvarljivog talijanskog govna, a to je neprocjenjivo :mrgreen:
 
Ne bih X-a. To je još ''rijetkiji'' motor od tuona.

No sada, kad ga gledam. Baš je dobar. Uvjerili ste me da ne razmišljam o pizdarijama.
Zamišljam kako me Tomo opere na karlobagu, jerbo tamo je svako drugi dan, očeše sa koferima i biva prisiljen platiti pečenje i loše pive.
View attachment 736563
Vidim sad da je to tunja od Vanje..... to je bio jako, jako dobar motor i jako je lijepo vozio grobnik. A i gosp. Akrapovič je samo za njega napravil i izgraviro granu